Udany rewanż: Gredar Brzeg – Constract Lubawa 1:6

2021-11-29 10:08:53(ost. akt: 2021-11-29 10:10:18)

Autor zdjęcia: Constract Lubawa

Mimo różnic punktowych, jakie widać w tabeli Ekstraklasy, z pewnymi obawami kibice oczekiwali wyjazdowego meczu Konstruktorów w Brzegu. W zeszłym sezonie Constract to starcie przegrał i pożegnał się z marzeniami o Mistrzostwie Polski. Tym razem jednak lubawianie pewnie zwyciężyli i wracają do domów z kompletem punktów.
Od początku Constract miał w tym meczu dużą przewagę, co udokumentował golem Pedrinho w 10 minucie. To skromne prowadzenie zostało utrzymane do przerwy.

W drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał. Po golach Bartłomieja Piórkowskiego, Pedrinho, Jakuba Raszkowskiego i po premierowym trafieniu w barwach KSC Mateusza Madziąga mieliśmy na 5 minut przed końcem gry wynik 5:0. Gospodarze zdobyli honorową bramkę, której autorem był Viacheslav Kozhemiak. Wynik ustalił jednak doświadczony Paweł Ossowski, po którego trafieniu na tablicy pojawił się ostateczny wynik: 1:6.

W następnej kolejce Constract zmierzy się w hitowym starciu z Red Dragons Pniewy. Będzie to zarazem ostatni mecz Konstruktorów we własnej hali w tym roku! Początek tego spotkania o 18:00 w niedzielę (5 grudnia). Bilety na to spotkanie są już sprzedawane, a szczegółowe informacje na ten temat, znajdziecie Państwo klikając w ten link: http://ksconstract.pl/zapelniamy-hale-ostatni-domowy-mecz-konstruktorow-w-tym-roku-informacje-o-biletach-vs-red-dragons-pniewy-niedziela-5-grudnia-godz-1800/

źródło: Constract Lubawa