Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Strażacki zarząd OSP w świątecznej odsłonie

2017-12-18 14:36:35 (ost. akt: 2017-12-18 14:56:20)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W piątek, 15. grudnia, odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. W zebraniu, które odbyło się w Tropicanie w Rożentalu, uczestniczyli delegaci z jednostek OSP z gm. Lubawa.

Strażacką brać przywitał wójt Tomasz Ewertowski i jednocześnie prezes Zarządu Gminnego, który wraz z komendantem gminnym, kpt. Krzysztofem Rutkowskim, wręczył kilkanaście statuetek w postaci Orłów Gminy Lubawa. Pamiątki zostały przekazane zasłużonym druhom - działaczom i jednostkom OSP.

Po oficjalnym wręczeniu wyróżnień głos zabrał obecny ks. dziekan Marcin Staniszewski, kapelan strażaków, który dziękował za strażacką służbę, złożył strażakom i ich rodzinom najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Następnie strażacy przełamali się opłatkiem życząc sobie wszystkiego, co najlepsze.

Wśród gości obecni byli m.in. st.bryg. Maciej Jasiński – Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie, który niedawno przeszedł na emeryturę i st.bryg. Julian Lemiech – Wiceprezes Zarządu Powiatowego Związku OSP w Iławie.

Więcej o strażackim posiedzeniu w świątecznym wydaniu "Głosu Lubawskiego" w dniu 22. grudnia.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Eko #2400826 | 94.254.*.* 19 gru 2017 11:46

    Z innej beczki . Panie redaktorze czekam na artykuł na temat pomiarów smogu, mamy bardzo duże stężenie a prasa milczy oraz Urząd , brak kontroli czym ludzie palą, zero zainteresowania. . CZEKAM NA ARTYKUŁ ORAZ NA RUCH WŁADZ I ROOCZECIE KONTROLI CZYM LUDZIE PALĄ. POZDRAWIAM

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages