Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Lubawski Zespół Szkół świętował swoje 40-lecie

2017-10-13 13:00:00 (ost. akt: 2017-10-13 15:29:37)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

Tegoroczne obchody Święta Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Lubawie miało szczególny charakter, bo połączone było z obchodami 40. rocznicy powstania Zespołu Szkół.

W uroczystości uczestniczyli goście z całego powiatu iławskiego, m.in. starosta Marek Polański, przedstawiciele władz miejskich i gminnych, dyrektorzy i nauczyciele z placówek, których organem prowadzącym jest starostwo iławskie oraz oczywiście pracownicy lubawskiego ZS i przedstawiciele klas.

Uczniowie przypomnieli historię powstania Zespołu Szkół oraz słowem i piosenką podziękowali nauczycielem i pracownikom szkoły. Co ciekawe, w występach muzycznych wzięli udział absolwenci szkoły.

Nie zabrakło życzeń z okazji święta edukacji i szkolnego jubileuszu, które przekazali zaproszeni goście. Oficjalnie wręczono też nagrody starosty iławskiego oraz nagrody dyrektora ZS w Lubawie.

Słowne wspomnienia wydarzeń związanych z historią ZS, przeplatane były archiwalnymi zdjęciami, prezentowanymi w projekcji multimedialnej.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ania #2377344 | 188.146.*.* 19 lis 2017 08:06

    A zawodówka na śmietnik!!!!!!!!!! brawo byku + empel to wam chwały nie przyniesie, życzę wam dużo problemów!!!!!!!!!!!!!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages