Lubawa kocha biegać w Kurzętniku [ZDJĘCIA, WYNIKI]

2023-07-23 07:52:46(ost. akt: 2023-07-23 08:34:39)

Autor zdjęcia: Alina Laskowska

Za nami XI Kogucia Dycha, udział w niej wzięło wiele osób z Lubawy. Jak im poszło?
Bieg na 10 kilometrów w Kurzętniku wygrał Miłosz Tomaszewski z Torunia, drugi był Piotr Moskal z Kurzętnika, trzecie miejsce podium zajął Marcin Góralski z Gdyni.

Poniżej rezultaty zawodników z Lubawy w biegu głównym na 10 km: Radosław Górski zajął 9 miejsce, Dawid Osicki z Lubawy dobiegł na metę na miejscu 14, Leszek Szczepański zajął 29 miejsce, Jerzy Bączek dobiegł na metę na miejscu 41. Magdalena Ciszewska z teamu Sportowa Lubawa CSW Champion zajęła 61 miejsce open. Marcin Drzymalski zajął 64 miejsce, 94 był Marek Józefowicz, na miejscu 100 znalazł się Marek Pruchniewski, 107 był Łukasz Lewalski, 130 był Krystian Kozłowski.

Podczas zawodów rywalizowali także zawodnicy nordic walking. Krystyna Zabłotna (Sportowa Lubawa) zajęła 10 miejsce, Iwona Malik miejsce 14.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom.