Aktualności z KS Constract Lubawa

2023-05-04 07:23:53(ost. akt: 2023-05-04 07:25:33)

Autor zdjęcia: KS Constract Lubawa

FOGO FUTSAL EKSTRAKLASA: CONSTRACT LUBAWA 11:2 CLEAREX CHORZÓW

Walczący o utrzymanie Clearex Chorzów został rozbity w Lubawie przez miejscowy Constract. Gospodarze do przerwy prowadzili już 7:0, aby w drugiej części rywalizacji wyśrubować wynik dwucyfrową zdobyczą. Był to ostatni mecz fazy zasadniczej FOGO Futsal Ekstraklasy w Lubawie. Najbliższe domowe spotkanie Constractu to już faza play-off.

FUTSAL EKSTRAKLASA: MATEUSZ MROWIEC NOWYM ZAWODNIKIEM CONSTRACTU

Kolejnego reprezentanta Polski będą mogli oglądać w Lubawie kibice Konstruktorów. Umowę z zespołem podpisał Mateusz Mrowiec. Wcześniej pivot rozwiązał kontrakt z Piastem Gliwice. Zgodnie z przepisami nowy gracz Constractu będzie mógł zostać zgłoszony do rozgrywek dopiero w sezonie 23/24, jednak do tego czasu będzie regularnie trenował z naszym zespołem.

LIGA OKRĘGOWA: CONSTRACT LUBAWA 2:1 BŁĘKITNI ORNETA

Walczący o utrzymanie zespół Błękitnych Orneta napsuł sporo krwi liderującemu Constractowi. Gospodarze zdołali jednak zwyciężyć, przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść w 83. minucie spotkanie. W tym meczu arbiter pokazał aż 9 żółtych i 3 czerwone kartki.

PLANOWANE WYDARZENIA

6 maja (sobota), 19:30, Red Dragons Pniewy vs. Constract Lubawa

W ostatnim meczu fazy zasadniczej FOGO Futsal Ekstraklasy Constract zagra na wyjeździe z zespołem Red Dragons Pniewy. Mecz będzie transmitowany na platformie Pilot WP.

6 maja (sobota), 16:00, Constract Lubawa (piłka nożna) vs. Delfin Rybno

W najbliższą sobotę odbędzie się również kolejne spotkanie piłkarskiej sekcji naszego klubu. Rywalem Konstruktorów będzie Delfin Rybno, który w rundzie jesiennej urwał punkty zespołowi Dawida Mederskiego. Mecz na stadionie w Grabowie, wstęp wolny.

13 maja (sobota), 17:45, ¼ finału FOGO Futsal Ekstraklasy

Najbliższy mecz domowy FOGO Futsal Ekstraklasy to już będzie faza play-off. Rywalem Constractu będzie drużyna, która zajmie 7. miejsce po ostatniej kolejce fazy zasadniczej obecnego sezonu.