Aktualności z KS Constract Lubawa

2023-04-26 10:03:24(ost. akt: 2023-04-26 10:04:24)

Autor zdjęcia: KS Constract Lubawa

FOGO FUTSAL EKSTRAKLASA: CONSTRACT LUBAWA 5:2 LEGIA WARSZAWA
Mimo problemów do przerwy (po pierwszej połowie to Legia prowadziła 1:2) Constract zdominował i pewnie pokonał będącą na fali Legię Warszawa. W ten sposób legioniści nadal muszą drżeć o ligowy byt, podczas gdy Constract jest już pewny 2. miejsca w sezonie zasadniczym i przystąpienia z takim właśnie rozstawieniem do fazy play-off. Bramki dla Konstruktorów w meczu z Legią zdobywali: Tomasz Kriezel, Maciej Jankowski, Malaguti, Adriano i Kacper Sendlewski.

LIGA OKRĘGOWA: CONSTRACT LUBAWA 3:0 NAKI OLSZTYN
Naki Olsztyn to zespół, który przed ostatnią kolejką był liderem Ligi Okręgowej. Był, bo przegrał z Constractem, który wrócił na pierwsze miejsce w tabeli. Konstruktorzy całkowicie zdominowali przeciwnika, który nie zdołał oddać nawet celnego strzału na bramkę gospodarzy. Ostatecznie lubawianie zwyciężyli 3:0.

30 kwietnia (niedziela), 18:00, Constract Lubawa vs. Clearex Chorzów
Ostatni mecz przed własną publicznością zagra w niedzielę Constract przed fazą play-off. Bilety na mecz z Clearexem Chorzów można nabyć według zawartej w tym linku instrukcji: http://ksconstract.pl/sprzedaz-biletow-na-mecze-z-legia-warszawa-23-04-g-1800-i-clearexem-cho rzow-30-04-g-1800/?fbclid=IwAR3nOZBBslOizbOWlP8NikG2J9sVFIzgT8FnTb7JDNtwEkvc4FzjnDrQ m7k
Wspaniała marka polskiego futsalu Clearex Chorzów walczy o utrzymanie, dlatego w Lubawie goście rzucą na szalę wszystkie siły. Po meczu z chorzowianami Konstruktorzy zagrają jeszcze na wyjeździe w Pniewach, a potem czeka nas najwspanialszy fragment obecnego sezonu, czyli faza play-off z udziałem ośmiu najlepszych drużyn FOGO Futsal Ekstraklasy. Play-offy wyłonią Mistrza Polski, który zagra w Lidze Mistrzów.

29 kwietnia (sobota), 16:00, Constract Lubawa vs. Błękitni Orneta
Po wygraniu z Nakami Olsztyn Constract na własnym stadionie walczących o utrzymanie Błękitnych Orneta. Wstęp na to spotkanie jest wolny. Mecz odbędzie się na stadionie w Grabowie.