Aktualności z KS Constract Lubawa

2023-04-07 07:25:32(ost. akt: 2023-04-07 07:28:14)

Autor zdjęcia: KS Constract Lubawa

FOGO FUTSAL EKSTRAKLASA: CONSTRACT LUBAWA 5:8 GI MALEPSZY ARTH SOFT LESZNO
Wielkich emocji dostarczył kolejny transmitowany przez TVP Sport z Lubawy mecz z
udziałem Constractu. Niestety tym razem lubawska drużyna musiała uznać wyższość przeciwników. Constract w pierwszej połowie prezentował się słabo. Mimo kilku dogodnych okazji do strzelenia gola, goście zasłużenie prowadzili 3:5 do przerwy. Druga część meczu to wspaniała pogoń Konstruktorów, którzy doprowadzili do wyniku 5:5 i nieustannie wywierali presję na przeciwnika. Niestety przewaga w grze nie przełożyła się na zdobycie bramkowe i to goście zaczęli punktować lubawian. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Futsalu Leszno 5:8

LIGA OKRĘGOWA: CONSTRACT LUBAWA 3:3 DRWĘCA NOWE MIASTO LUBAWSKIE
W przeciwieństwie do poprzedniego przegranego meczu z Rudzienicami, Konstruktorzy dobrze weszli w mecz. Po bramkach Szymona Licznerskiego i Jakuba Banacha prowadzili 2:0. Goście z pobliskiego Nowego Miasta jeszcze przed przerwą „złapali kontakt” i do przerwy mieliśmy wynik 2:1. W drugiej połowie Drwęca dopięła swego i wyrównała wynik spotkania, jednak w końcówce Constract ponownie wyszedł na prowadzenie po bramce Piotra Rykaczewskiego. Konstruktorzy nie zdołali jednak dowieźć zwycięstwa do końca. W doliczonym czasie gry Błażej Radomski – kompletując hattricka – doprowadził do remisu 3:3. W tabeli Constract zachował pozycję lidera i nawet zwiększył przewagę nad drugą Iskrą Narzym o jedno oczko. Wszystko za sprawą porażki Iskry z Delfinem Rybno. Słaby początek wiosny Constractu i Iskry sprawił, że do gry o awans włączają się kolejne zespoły. Trzecia w tabeli drużyna Naki Olsztyn traci do liderujących Konstruktorów tylko
dwa punkty.

PLANOWANE WYDARZENIA
8 kwietnia (Wielka Sobota), 18:00, Dreman Opole vs. Constract Lubawa
Najbliższym domowym meczem Konstruktorów będzie wyjazdowe starcie z Dremanem Opole, który w tym sezonie prezentuje się chyba poniżej oczekiwań. Constract walczy, aby do fazy play-off wejść z drugiej pozycji w sezonie zasadniczym, choć istnieją oczywiście matematyczne szanse na rozstawienie “z jedynką”.

14 kwietnia (piątek), 18:30, Rekord Bielsko-Biała vs. Constract Lubawa (Puchar Polski)
Rewanżowy mecz ½ finału Pucharu Polski zostanie rozegrany w Bielsku-Białej. Spotkanie będzie najprawdopodobniej transmitowane internetowo. W pierwszym meczu obydwu drużyn padł remis 3:3, więc do wielkiego finału awansuje zwycięzca meczu w Bielsku-Białej.

8 kwietnia (Wielka Sobota), 14:00, Constract Lubawa vs. Zatoka Braniewo
Mający małą zadyszkę na początku różny wiosennej piłkarski zespół Constractu swój kolejny mecz w Lidze Okręgowej rozegra na wyjeździe. Przeciwnikiem Konstruktorów będzie uznana niegdyś marka w regionie - Zatoka Braniewo.