Po sportowym weekendzie zawodników KS Constract Lubawa

2022-10-24 09:48:22(ost. akt: 2022-10-24 09:49:31)

Autor zdjęcia: KS Constract Lubawa

FUTSAL: CONSTRACT LUBAWA 3:1 AZS UW WILANÓW WARSZAWA
Jak zwykle dużo emocji dostarczył mecz Konstruktorów z Akademikami z Warszawy. Do przerwy prowadzili goście, którzy do skutecznej obrony dołożyli kilka groźny ataków. Jeden z nich zakończył się bramką zaliczoną Denisowi Lifanovowi (choć w powtórkach widać, że jej autorem był Vitali Lisnychenko). W drugiej połowie Constract wrócił do rywalizacji dzięki trafieniu Jakuba Raszkowskiego. Na prowadzenie wyprowadził Konstruktorów Tomasz Kriezel, a wynik ustalił Pedro De Oliveira Silva.

FUTSAL: WENECJA PUŁTUSK 1:2 CONSTRACT II LUBAWA
Rezerwy Constractu udanie rozpoczęły zmagania w II lidze. Spotkanie w Pułtusku było pełne ostrych starć. Mniej widzieliśmy niestety składnych akcji, przez co do przerwy mieliśmy wynik bezbramkowy. Drugą połowę świetnie rozpoczęli gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie w 21. minucie. Do wyrównania doprowadził pięknym, technicznym wykończeniem akcji sam na sam z bramkarzem Oskar Dmochewicz. Zwycięstwo dał Constractowi gol Szymona Licznerskiego, przy którym asystował Mateusz Madziąg, wracający powoli do gry po długim okresie rehabilitacji.

PIŁKA NOŻNA: PŁOMIEŃ TURZNICA 0:2 CONSTRACT LUBAWA
Sporo twardej walki oglądaliśmy na meczu Ligi Okręgowej w Turznicy. Constract defensywę rywali zdołał złamać dopiero pod koniec spotkania. Dwie bramki strzelił Szymon Licznerski. Dzięki wygranej w Turznicy Konstruktorzy utrzymali pozycję lidera, z trzema oczkami przewagi nad Iskrą Narzym.

MŁODZIEŻ: W KURZĘTNIKU ROZEGRANO TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR KOPERNIKA!
W ramach wspólnego projektu, współfinansowanego przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, kluby Constract i SMS Kurzętnik zorganizowały piłkarski turniej o Puchar Kopernika. Równolegle na Stadionie Gminnym w Kurzętniku toczyła się rywalizacja dziewcząt i chłopców. W pierwszej kategorii zwyciężyła drużyna Checz Gdynia przed Żakiem Zbiczno i Poncio Lidzbark, natomiast wśród chłopców najlepszy okazał się zespół Żuri Olsztyn, który na podium wyprzedził dwa zespołu Constractu Lubawa. Drugim akcentem projektu będzie turniej futsalowy o Puchar Kopernika, który wspólnie z klubem z Kurzętnika zorganizujemy w Lubawie i okolicach. Słowa uznania należą się naszym projektowym partnerom, a także wszystkim osobom zaangażowanym - turniej został zorganizowany na najwyższym poziomie. Wszystkim został wydany ciepły posiłek, przygotowane zostały upominki dla wszystkich uczestników turnieju, byli goście ze świata sportu oraz przedstawiciele władz, z zawodów była nawet prowadzona transmisja na żywo!

źródło: KS Constract Lubawa