Wygrana 3:0 na pożegnanie Damiana Jarzembowskiego

2022-05-03 08:22:42(ost. akt: 2022-05-03 08:23:33)

Autor zdjęcia: KS Constract Lubawa

Trener Damian Jarzembowski rozstaje się z KS Constract Lubawa. W minionym tygodniu został ogłoszony nowym szkoleniowcem pierwszej drużyny GKS-u Wikielec (III liga). W ostatnim spotkaniu pod jego wodzą Constract pokonał na wyjeździe Osę Ząbrowo 3:0!
Spotkanie było niezwykle istotne dla układu tabeli, ponieważ Osa plasowała się w ścisłej czołówce. Tuż przed przerwą pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Alan Klimek. Na początku drugiej połowy podwyższył Licznerski, a w końcówce wynik ustał Marcel Jankowski.

Dzięki tej wygranej Konstruktorzy są wiceliderem tabeli, ze stratą trzech punktów do prowadzącego Orła Janowiec Kościelny.

źródło: KS Constract Lubawa