Świetny mecz i wysoka wygrana! Constract pokonał lidera!

2022-04-25 09:15:07(ost. akt: 2022-04-25 09:16:52)

Autor zdjęcia: KS Constract Lubawa

Constract Lubawa rozegrał najlepsze spotkanie na wiosnę i wysoko pokonał lidera ligowej tabeli – Orła Janowiec Kościelny – aż 5:1!
Wynik meczu otworzył dobrze znany z futsalowych boisk Szymon Licznerski w 22. minucie. Prowadzenie Konstruktorów trwało jednak tylko 3 minuty. Wtedy po golu Mateusza Rogozińskiego goście wyrównali i na przerwę schodziliśmy z remisem 1:1.

Druga połowa to jednak pokaz siły Constractu. W 57. minucie Kamil Maj wyprowadził zespół z Lubawy na prowadzenie, chwilę później podwyższyli je Jakub Lendzionowski i Szymon Licznerski. Po tych ciosach lider już się nie podniósł. Wynik w 74. minucie spotkania ustalił Szymon Szałkowski.

Dzięki temu zwycięstwu Constract „złapał kontakt”, zmniejszając stratę do liderującego Orła do 3 punktów.
źródło: KS Constract Lubawa