Popularne artykuły

Reklama na Lubawa.WM.pl - stać Cię na sukces! TAK!

Prowadzisz własną firmę w Lubawie? Zajmujesz się reklamą i marketingiem? W takim razie reklama internetowa na portalu Lubawa.wm.pl jest idealna dla Ciebie. Pokaż się tysiącom nowych klientów z Lubawy i okolic. Zarabiaj realne pieniądze!

http://m.wm.pl/2011/12/orig/wykres-reklama-81823.jpg

Internet wchodzi w coraz to nowe dziedziny życia. Jeśli prowadzisz własny biznes, obecność w Internecie to Twój obowiązek. Pamiętaj o tym, że Twoi potencjalni klienci są już w Internecie. Jest tu także Twoja konkurencja! Dlatego w wirtualnej rzeczywistości nie może Cię zabraknąć - stać się Cię na to, żeby dzięki reklamie w Internecie zarabiać realne pieniądze.

Potwierdzeniem tych faktów są statystyki, które pokazują skalę wydatków na reklamę internetową w Polsce. Liczby mówią same za siebie - reklama internetowa to najdynamiczniej rozwijająca się branża reklamowa na Świecie i w Polsce. Codziennie pojawiają się tu nowe firmy i osoby. Dlaczego? Bo reklama w Internecie się opłaca!

http://m.wm.pl/2011/12/orig/reklama-internetowa-wydatki-81828.jpg

Gdzie najlepiej się reklamować? Na www.Lubawa.wm.pl! Lubawa.wm.pl to internetowy portal Głosu Lubawskiego. Oznacza to, że codziennie nasi Internauci mogą liczyć na porcję ciekawych i zawsze aktualnych informacji. To na nasze strony wchodzą mieszkańcy Lubawy, gdy chcą się dowiedzieć, co dzieje się w ich mieście. Skoro oni tu są, Ty i Twoja firma także powinniście się tu znaleźć.

To na Lubawa.wm.pl Internauci znajdą najnowsze informacje z regionu, wiadomości sportowe i zapowiedzi najciekawszych imprez. To na Lubawa.wm.pl Internauci z Lubawy dyskutują o najważniejszych wydarzeniach ze swojego miasta, a także sami piszą o tym, co ich cieszy, martwi albo o czym chcą zaalarmować innych.

O popularności portalu świadczą stale rosnące statystyki:

http://m.wm.pl/2011/12/orig/lubawa-uu-82410.jpg

http://m.wm.pl/2011/12/orig/lubawa-odslony-82422.jpg

Ważnym elementem serwisu www.Lubawa.wm.pl jest możliwość nadawania darmowych ogłoszeń drobnych dla osób fizycznych. Dzięki temu nasz portal dodatkowo zyskuje na popularności! Co więcej, również w jednym miejscu wszyscy Internauci mogą przeszukać ogłoszenia z Lubawy i okolic ze wszystkich kategorii: o pracę, motoryzacyjne, nieruchomości, drobne, prezentacje firm, etc.

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą na naszym serwisie, skontaktuj się z nami!

Reklama w Lubawie:

Głos Lubawski

ul. Kopernika 3,
14-260 Lubawa

Tel.: 89 645 38 76, 

E-mail: r.lubawa@gazetaolsztynska.plUWAGA!


Przygotowaliśmy oferty reklamowe specjalnie dla przedsiębiorców z Lubawy i okolic.
Sprawdź!

Pakiet zasięgowy dla Lubawy! To specjalnie przygotowana kampania reklamowa pozwalająca dotrzeć z atrakcyjną reklamą do 3, 5, 10 lub 15 tysięcy Użytkowników serwisu www.Lubawa.wm.pl

Chcesz zapewnić sobie pełne dotarcie do klientów w Lubawie? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie specjalny pakiet Print + Online dla Lubawy. To unikalne połączenie reklamy w Internecie na portalu www.Lubawa.wm.pl z reklamą w Głosie Lubawskim. Dzięki obecności reklamy w obu mediach przez trzy miesiące, Twoja firma będzie jeszcze bardziej rozpoznawalna w Lubawie i okolicach!
Zapoznaj się z możliwościami reklamowymi serwisu www.Lubawa.wm.pl - siatka reklamowa.

Zapoznaj się z pełną ofertą reklamową - cennik reklamy internetowej.

Pełne wymagania techniczne reklam internetowych.

http://m.wm.pl/2011/12/orig/reklama-sukces-82115.jpg