Constract wygrał, ale o trzy punkty nie było łatwo

2021-04-20 10:10:47(ost. akt: 2021-04-20 10:27:11)
Radość zawodników Constractu Lubawa po jednej z bramek

Autor zdjęcia: odLot Paweł Jakubowski

FUTSAL\\\ Ostatnio ciężko idzie Constractowi Lubawa zdobywanie punktów w Statscore Futsal Ekstraklasie i nie inaczej było w 29. kolejce.
* Constract Lubawa – Futsal Leszno 3:2 (3:0)
1:0 – Piórkowski (15), 2:0 – Pereira (18), 3:0 – Łożyński (27), 3:1 – Pietruszko (33 karny), 3:2 – Lisnyczenko (33)

CONSTRACT: Okuniewski, Kornat – Pereira, Kaniewski, Lutecki, Grubalski, Piórkowski, Łożyński, Oliveira Silva, Kriezel, Ossowski, Ique, Vitinho, Raszkowski

Drużyna trenera Dawida Grubalskiego prowadziła po pierwszej połowie 3:0 i wydawało się, że ma wszystko pod kontrolą. Po przerwie gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego, sami stracili dwa gole i do końca drżeli o utrzymanie wyniku. Constract dopiął swego, ale w środę 28 kwietnia poprzeczka mocno pójdzie w górę: do Lubawy przyjedzie wówczas zdecydowany lider rozgrywek Rekord Bielsko-Biała...

* Inne mecze 29. kolejki: FC Toruń – Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3:5, Clearex Chorzów – Red Dragons Pniewy 3:3, GSF Gliwice – Rekord Bielsko-Biała 1:14, Dreman Opole Komprachcice – LSSS Lębork 3:4, AZS UŚ Katowice – Red Devils Chojnice 5:2, Piast Gliwice – Futsal Team Brzeg 5:0, AZS UW Wilanów Warszawa – Gatta Zduńska Wola 5:0 vo, pauzował Słoneczny Stok Białystok.