środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

OSIR w Lubawie rzuca wyzwanie: macie czas do Wielkanocy

2021-01-04 14:34:50 (ost. akt: 2021-01-08 11:43:13)

Autor zdjęcia: pixabay

W poniedziałek, 4 stycznia, wystartowało Wirtualne Wyzwanie Międzyświąteczne z OSiR Lubawa. Celem tej imprezy jest popularyzacja i propagowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu w „dobie koronawirusa” i wzmacnianie odporności organizmu poprzez uprawianie sportu.

— Naszą imprezę traktujemy jako formę dobrej zabawy i pewnego rodzaju wyzwanie, z którym każdy aktywny miłośnik sportu może sobie przy odrobinie zaangażowania poradzić – mówi Jacek Różański, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.
By wziąć udział w zabawie należy pomiędzy 24 grudnia 2020 roku, a 5 kwietnia 2021 roku podjąć się jednego z dwóch wyzwań: albo przebiec 100 kilometrów, albo na rowerze pokonać dystans 3 razy dłuższy. Można tego będzie dokonać etapami, ale jeśli znajdą się śmiałkowie, mogą się podjąć wyzwania jednorazowo.
- Wszystkie szczegóły można znaleźć w regulaminie. Najpierw trzeba będzie się zarejestrować na stronie elektronicznezapisy.pl (https://elektronicznezapisy.pl/event/5418.html), dokonać opłaty startowej w kwocie 30 złotych, a następnie udokumentować swoje biegi lub jazdę na rowerze za pomocą jednej z wielu funkcjonujących na rynku aplikacji. Po wypełnieniu zadania uczestnicy będą mogli przesłać do nas swoje wyniki i każdy kto je ukończy otrzyma od nas pamiątkowe gadżety, m.in. medal i koszulkę – wyjaśnia dyrektor OSiR w Lubawie.

Prawo uczestnictwa w Wirtualnym Wyzwaniu Międzyświątecznym mieć będą mieszkańcy powiatu iławskiego, nowomiejskiego, działdowskiego i ostródzkiego. Zabawa nie ma charakteru rywalizacji, a indywidualnego treningu sportowego. Sposób wręczenia nagród zostanie podany w późniejszym czasie, w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących z tego tytułu norm prawnych.

lubawa@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages