Sobota, 31 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Wspólne treningi kickbokserów

2020-09-24 12:00:00 (ost. akt: 2020-09-25 12:42:01)

Kickbokserzy z klubu CSW Champion zaprosili do Lubawy zaprzyjaźnione kluby, aby wziąć udział w sparingach. To było owocne sportowe spotkanie z zaprzyjaźnionymi zawodnikami z MUKS Olimpia Kickboxing Nowe Miasto Lubawskie, Klubu Sportowego Piechotka Team z Susza i Zalewa oraz zawodników Zamku Expom Kurzętnik.

- Było to kolejne bardzo cenne doświadczenie dla naszych kickbokserów, z czego bardzo się cieszę - podsumowuje trener z Kurzętnika, Leszek Jobs - Tylko takimi inicjatywami podniesiemy poziom naszych zawodników.
Rafał Mazurowski, trener gospodarzy czyli lubawskiego CSW Champion nie kryje zadowolenia ze spotkania i możliwości sparingów z zaprzyjaźnionymi klubami.
- Trening, w którym brały udział kluby, poza Lubawą z Nowego Miasta Lubawskiego, Kurzętnika, Susza i Zalewa, miał na celu sprawdzić formę przed zbliżającymi się mistrzostwami Polski kadetów. W treningu brali udział też juniorzy i seniorzy, którzy także przed sobą mają ogólnopolskie starty. Na treningu odbyla sie sesja sparingowa. Zawodnicy podzieleni na grupy wagowe i wiekowe stoczyli wiele rund, tak więc konfrontacja ta z pewnością wzbogaciła zawodników o kolejne doświadczenia i na pewno zaprocentuje już podczas startów docelowych - podsumowuje Rafał Mazurowski trener kickboxingu z Lubawy.

Alina Laskowska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages