Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Lubawski Laver zaprasza na turniej deblowy

2020-08-01 09:43:07 (ost. akt: 2020-08-01 09:56:32)
Zdjęcie ilustracyjne (turniej w Iławie). Marek Reszka z Nowego Miasta Lubawskiego (na zdjęciu) czeka na piłkę zagraną przez Wojciecha Karczewskiego

Zdjęcie ilustracyjne (turniej w Iławie). Marek Reszka z Nowego Miasta Lubawskiego (na zdjęciu) czeka na piłkę zagraną przez Wojciecha Karczewskiego

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

— W sobotę 8 sierpnia zapraszam wszystkich miłośników tenisa na III Deblowy Turniej o Puchar LTT Laver. Będzie to prawdziwy festiwal tenisa!! — zapowiada Jacek Świątkowski. — Jeżeli dopisze frekwencja, to wszyscy wyjadą z Lubawy maksymalnie zmęczeni, ale i zadowoleni — dodaje organizator turnieju.

Limit par to 20, co przy 4 kortach w Lubawie daje 4 grupy po 5 par. — Zrobimy wszystko, żeby rozegrać zawody w jeden dzień, ale jeżeli mecze miałyby się przedłużać, to turniej może być dwudniowy — zapowiada już teraz przedstawiciel Lubawskiego Towarzystwa Tenisowego Laver.

Z grup wychodzą po 2 pary. Zapisy przyjmowane będą do 5 sierpnia (czyli do środy przed turniejem) pod nr. 882 702 333.

Losowanie (rejestrowane) odbędzie się w czwartek, najpóźniej w piątek przed turniejem i jego wyniki oraz plan rozgrywek będą opublikowane na stronie internetowej laver.pl.

— Wpisowe od osoby wynosi 40 złotych. Zapewniamy ciepłe i zimne napoje, posiłek regeneracyjny oraz dobrą atmosferę — mówi Jacek Świątkowski z LTT.


WSZYSCY UCZESTNICZĄCY W TURNIEJU ZOBOWIĄZANI SĄ DO PRZESTRZEGANIA AKTUALNIE OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW SANITARNYCH ORAZ DO ZASAD REKOMENDOWANYCH PRZEZ POLSKI ZWIĄZEK TENISOWY, KTÓRE SĄ DOSTĘPNE NA STRONIE laver.pl.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages