Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Strzelał do psa sąsiadów!

2020-07-01 10:17:11 (ost. akt: 2020-07-02 07:45:21)
zdjecie ilustracyjne

zdjecie ilustracyjne

Autor zdjęcia: archiwum GO

Dobrowolnie poddał się karze po tym jak usłyszał zarzut znęcania się nad psem. Teraz mężczyznę czeka kara ograniczenia wolności, zapłata nawiązki na cel związany z ochroną zwierząt i opłata kosztów sądowych w całości.

Policjanci z Komisariatu w Suszu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej prowadzili postępowanie przeciwko 20 - latkowi. Z ustaleń śledczych wynikało, że mężczyzna przy użyciu urządzenia z tworzywa sztucznego umożliwiającego wystrzeliwanie pocisków strzelał do psa sąsiadów.

Na szczęście zwierzęciu nic poważnego się nie stało. Policjanci zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli przedmioty służące do popełnienia przestępstwa.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu 20 – latkowi. Teraz mężczyznę czeka kara 6 miesięcy ograniczenia wolności w postaci potrącenia 20 % wynagrodzenia za prace w stosunku miesięcznym na cel społeczny wskazany przez sąd, zapłata nawiązki w wysokości 1000 zł na cel związany z ochroną zwierząt wskazany przez sąd oraz opłata kosztów sądowych w całości.

KPP Iława/red: lubawa@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages