Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

101km/h w Sampławie!

2020-04-14 10:59:21 (ost. akt: 2020-04-14 12:33:03)

Autor zdjęcia: Policja

Niestety wciąż nie brakuje osób, które nie tylko wbrew prawu, ale przede wszystkim zdrowemu rozsądkowi decydują się na to, by wsiąść za kierownicę auta, będąc w stanie nietrzeźwości. Inni natomiast nie stosując się do podstawowych zasad ruchu drogowego powodują zdarzenia drogowe. Wobec jednych i drugich funkcjonariusze nie mają taryfy ulgowej.

W Sampławie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej vw.

Kierujący nim 24 - latek, jechał w obszarze zabudowanym na obowiązującej "pięćdziesiątce" z prędkością 101 km/h.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Teraz mieszkańca powiatu nowomiejskiego czeka 3-miesięczna przerwa w kierowaniu pojazdami. Dodatkowo, za popełnione wykroczenie 24 – latek został ukarany mandatem, a jego konto powiększyło się o 10 punktów karnych.

Pamiętajmy !!!


Reagujmy na niebezpiecznie zachowania uczestników ruchu drogowego. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych. Każdy nawet anonimowo pod numerem telefonu 112 może powiadomić najbliższą jednostkę Policji, o takim fakcie. Policjanci sprawdzą każdy sygnał.


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (14 kwietnia) wydaniu m.in.

Dwa powiaty w dezynfekcji
W powiatach bartoszyckim czy węgorzewskim mieszkańcy czują się w miarę bezpiecznie. Inaczej jest w Iławie czy Nowym Mieście. Prawie połowa zakażonych pochodzi z tych dwóch powiatów. Niepokojąco w ciągu kilku ostatnich dni wzrosła liczba zachorowań w powiecie iławskim.

W dawnej Warmii ruszyła produkcja
To, o czym mówiło się już na początku roku stało się faktem. Kętrzyńska Warmia, wprawdzie pod nowym szyldem, ale znów działa. Powstała nowa firma, która wydzierżawiła halę i maszyny od właściciela. Teraz szyje m.in. kombinezony i maseczki.


Tarcza bis. Czy to pomoże gospodarce?
Rząd przedstawił tarczę antykryzysową dla firm. To 100 miliardów złotych. Czy to wystarczy na uratowanie polskich firm i miejsc pracy? Trudno powiedzieć. Ta propozycja przywróciła jednak przedsiębiorcom nieco wiary w państwo.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages