środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Gala sportu coraz bliżej. Znamy częściowe wyniki...

2020-02-28 10:35:21 (ost. akt: 2020-02-28 10:41:00)

Autor zdjęcia: Archiwum GL

Za tydzień w piątek poznamy laureatów naszego plebiscytu na najpopularniejszych w lokalnym sporcie. Część "papierowych" głosów jest już policzona, a głosujemy do... poniedziałku.

Do poniedziałku (2 marca) do godziny 15 czekamy w naszej redakcji na ostatnie kupony w plebiscycie Głosu Lubawskiego. Głosowanie SMS-owe zakończymy w najbliższą niedzielę o godzinie 23:59. Później już tylko liczenie głosów. Część z nich mamy już zliczoną i musimy otwarcie powiedzieć, że karuzela dopiero się rozkręca.
Wyniki głosowania SMS, które możecie podglądać TUTAJ, są zupełnie inne niż częściowe wyniki głosowania na kuponach, a tych wciąż przybywa.
Nie zdradzimy, kto i ile ma głosów... tego dowiecie się w piątek podczas Lubawskiej Gali Sportu, na której wystąpi znakomity DownTown Brass.
Podczas gali poznamy także laureatów corocznych nagród burmistrza.

Od autora:

Czas szybko leci. Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Wyobrażacie sobie, że tegoroczna Lubawska Gala Sportu odbędzie się już po raz 12?
Sam plebiscyt na najpopularniejszych w sporcie ma dużo dłuższą historię. Pamiętam, jak wiele lat temu, zanim rozstrzygniecie plebiscytu odbywało się hali widowiskowo - sportowej, rozstrzygaliśmy go w Karczmie nad Sandelą. W kilkunasto, może kilkudziesięcioosobowym gronie działaczy i zawodników oraz ich rodzin wręczaliśmy puchary, statuetki tym najpopularniejszym. Wtedy było to bardzo skromne i kameralne przedsięwzięcie. Od 12 lat Lubawska Gala Sportu to prawdziwe święto lokalnych sportowców, działaczy, klubów. Ogólnie mówiąc, całego środowiska sportowego.
W piątek 6 marca ponownie rozstrzygniemy plebiscyt Głos Lubawskiego na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Ziemi Lubawskiej. Do stałych kategorii, na które głosujecie od kilku tygodni za pomocą kuponów i SMS-ów dołączyły nowe. To Osobowość w sporcie, Klub oraz Wydarzenie sportowe. Postanowiliśmy zwiększyć liczbę kategorii, bo w sporcie naprawdę wiele się dzieje, a zaangażowanych w przeróżne dyscypliny jest bardzo dużo osób. Nie każdy znalazł się wśród nominowanych, ale też nie każdy mógł się znaleźć. Jak to w sporcie bywa, jedni wygrywają inni muszą jeszcze popracować, aby osiągnąć upragniony sukces.
Nasz plebiscyt jest hołdem wobec wszystkich sportowców, startujących na arenach lokalnych, krajowych i międzynarodowych. Jest hołdem dla tych, którzy przemeblowują swoje życie po to, aby osiągać coraz lepsze wyniki w swoich dyscyplinach. Jest hołdem dla działaczy i organizatorów życia sportowego w naszej małej ojczyźnie.
Sportowa rywalizacja od wieków dawała radość nie tylko zawodnikom zmagającym się na przeróżnych arenach, ale także kibicom. To w końcu dla nich zawodnicy wylewają siódme poty na treningach, rezygnują z wielu przyjemności i reorganizują życie swoje i swoich najbliższych.
Najbliższy piątek będzie doskonałą okazją, aby podziękować za codzienny trud i ciężką pracę całego środowiska sportowego.
Dlatego już dzisiaj gorąco zapraszam do wzięcia udziału w 12. Lubawskiej Gali Sportu. Świętujmy ten dzień razem.
Do zobaczenia!
Tomasz Więcek

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Paweł #2877393 | 185.24.*.* 28 lut 2020 13:00

  "Od 12 lat Lubawska Gala Sportu to prawdziwe święto lokalnych sportowców, działaczy, klubów. Ogólnie mówiąc, całego środowiska sportowego" - ale chłopie masz fantazje.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages