Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Ruszamy ze sportowym plebiscytem - wy też nominujecie

2019-12-31 09:47:08 (ost. akt: 2019-12-31 10:03:31)

Rozpoczynamy plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Ziemi Lubawskiej 2019 roku. Do zabawy w nieco zmienionej formule zachęcamy przede wszystkim czytelników.

Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Ziemi Lubawskiej to nieodłączny element pierwszego kwartału każdego roku. W tym roku postanowiliśmy nieco zmodyfikować formułę i dodać kilka kategorii. Oczywiście nadal wybieramy najpopularniejszego sportowca i trenera, ale postanowiliśmy docenić też osoby związane ze sportem, które często pozostają w cieniu sukcesów sportowców, ale mają na nie niemały wpływ. Mowa rzecz jasna o działaczach i osobach w różny sposób wspierających sportowców. Tę kategorię nazwaliśmy Osobowość w sporcie. Co ważne, tutaj to wy - czytelnicy nominujecie kandydatów i to wy później głosujecie. Kto zasługuje na nominację i tytuł Osobowości w sporcie? Każdy, kto angażuje się w życie sportowe na terenie miasta i gminy Lubawa.
Kolejną nową kategorią jest Klub. I nie chodzi jedynie o reprezentantów gier zespołowych. Chodzi o wszystkie kluby sportowe działające na terenie miasta i gminy Lubawa.
Ostatnią nową kategorią jest Wydarzenie Sportowe. Sporo działo się w loklanym sporcie przez ostatnie 12 miesięcy. Indywidualne mistrzostwa kraju, czy sukcesy zespołowe? Tę kategorię oddajemy w wasze ręce i w ręce działaczy sportowych.
Wspólnie wskażecie wydarzenia, które będą rywalizowały o miano tego najważniejszego w 2019 roku.

Nominacje do kategorii Osobowość w sporcie oraz Wydarzenie możecie nadsyłać mailem na adres lubawa@gazetaolsztynska.pl, lub listownie na adres: Głos Lubawski, ul. Kopernika 3, 14-260 Lubawa.
Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 13 stycznia. Głosowanie rozpoczniemy w piątek 17 stycznia. Wtedy też opublikujemy pełną listę kandydatów.
Do dzieła.
tow

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (6) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Monika #2848832 | 77.111.*.* 13 sty 2020 20:34

  Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Hans #2845694 | 178.213.*.* 8 sty 2020 10:45

  A ja uważam, że ze względu na brak pieniędzy w kasie miasta, tegoroczny plebiscyt powinien ograniczyć się tylko do wyboru najpopularniejszego sportowca według czytelników a koszty powinna ponosić Gazeta Olsztyńska nie miasto Lubawa.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Kibic #2845317 | 178.213.*.* 7 sty 2020 16:16

  Moim zdaniem tegoroczny plebiscyt zdecydowanie zasłużenie powinna wygrać utalentowana lekkoatletka Daria Siemińska! Szkoda tylko ze plebiscyt jest na najpopularniejszego a nie na najlepszego sportowca. Zamiast prawdziwych talentów wygrywają np kierowcy samochodów ;)

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. T.P. #2842952 | 205.201.*.* 1 sty 2020 23:42

  Anonimowość daje poczucie bohaterstwa, ale odbiera wiarygodność i szczerość intencji. To, że anonimowe komentowanie i hejtowanie w Internecie jest standardem, wcale nie oznacza, że jest dobre. Skoro masz tyle do powiedzenia na mój temat, to dlaczego ukrywasz się pod różnymi nickami? Anonimowość daje poczucie bohaterstwa, ale odbiera wiarygodność i szczerość intencji. Taka jest prawda. Kilka lat temu na jednym z portali lubawskich panie redaktorze naczelny pewien idiota tak pisywał anonimowo,że sprawa trafiła do sądu.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. bohater internetu ???? #2842139 | 109.95.*.* 31 gru 2019 20:45

  osobowość roku Tomasz Więcek - najlepszy trener bramkarzy w mieście oraz komentator sportowy prowadzący w sposób niesamowity imprezy sportowe oraz zawodnik 50 lecia klubu Motor.Że oni na to nie wpadli i nie dali nagrody na jubileusz klubu. Toż to grzech. Brawooo głosujemy wszyscy za, a jak nie to się wytnie co tam cenzura działa jak za komuny tylko teraz to się nazywa moderator albo jakoś tak.HAAAAA. Tylko nie rób z siebie teraz bohatera pisząc pod swoim nazwiskiem. Sam pozwoliłeś Panie redaktorze na komentarze anonimowe co jest standardem w internecie (z małymi wyjątkami), a teraz kozaczysz że jesteś jedyny sprawiedliwy. Zablokuj komentarze ,a co ja pisze przecież i tak to robisz wszystko co nie pomyśli to się wyrzuca. Cenzura działa.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages