środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Mieszka w Lubawie, pracuje w Ostródzie, walczy o Wielkie Serce. Przed nami ostatnie godziny głosowania. Do dzieła!

2019-11-04 11:29:35 (ost. akt: 2019-11-04 12:49:53)
Katarzyna Lempek bierze udział w plebiscycie Wielkie Serce

Katarzyna Lempek bierze udział w plebiscycie Wielkie Serce

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne, GO

Przed nami ostatni dzień głosowania w plebiscycie Wielkie Serce organizowanym przez Gazetę Olsztyńską. Wśród nominowanych jest pochodząca z Lubawy i pracująca w Ostródzie pielęgniarka operacyjna Katarzyna Lempek.

Plebiscyt Wielkie Serce pozwala wyłonić pielęgniarki, położne i lekarzy o... wielkim sercu. W plebiscycie utworzono również odrębne kategorie dla placówek medycznych.
W kategorii dotyczącej pielęgniarek i położnych nominowana jest międzyinnymi Katarzyna Lempek. Pielęgniarka operacyjna, która pochodzi w Lubawy na co dzień - przypominamy - pracuje w szpitalu w Ostródzie.
— Jest bardzo uczciwą i pracowitą osobą — mówią koleżanki z pracy pani Kasi.
Katarzyna Lempek w ostródzkim szpitalu pracuje od 2015 roku. Pracę rozpoczęła zaraz po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim.
— W 2017 roku uzyskałam tytuł magistra pielęgniarstwa — mówi pielęgniarka. — Podjęłam pracę na bloku operacyjnym ze świadomego wyboru. Bardzo lubię tę pracę, bo tu „pracuje się i głową, i fizycznie”… — mówi.
— Obecnie przebywam na urlopie macierzyńskim, jednak mimo przerwy w pracy, cały czas podnoszę kwalifikacje zawodowe — opowiada Katarzyna Lempek. — Jestem w trakcie specjalizacji operacyjnej oraz chirurgicznej. Myślę, że jest to kluczowa kwestia w tym zawodzie, jednak nie jedyna. Staż pracy odgrywa tu bardzo dużą rolę — mówi.
Pani Katarzyna z nominacją w plebiscycie wiąże spore nadzieje związane... z promocją zawodu pielęgniarki.
— Nominacja jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem —mówi. — Mam nadzieję, że dzięki niej, będę mogła bliżej przedstawić zawód pielęgniarki operacyjnej, który - jak wszystkie specjalizacje pielęgniarstwa - nie należy do najłatwiejszych.

Katarzyna Lempek w rankingu powiatowym zajmuje 3 miejsce, a a wojewódzkim jest tuż poza pierwszą 10. Czas na głosowania mija jutro (wtorek, 5 listopada) o godzinie 23:59.

Aby zagłosować na Katarzynę Lempek wyślij sms o treści gi.pl.3 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)


Tomasz Więcek

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages