Sobota, 23 listopada 2019. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

W Fijewie powstaje komfortowy budynek mieszkalny z nowoczesną i elegancką architekturą. Sprawdź szczegóły

2019-10-18 08:22:29 (ost. akt: 2019-10-18 09:00:40) Artykuł sponsorowany

Każdego roku w naszej okolicy realizuje się wiele inwestycji mieszkaniowych. Wśród aktualnie przeprowadzanych nowych przedsięwzięć, szczególną uwagę zwraca powstająca inwestycja Lubawskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego w Fijewie.

Przypomnijmy, że Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane jest jednym z największych i najdłużej działających firm deweloperskich na naszym rynku, na swoim koncie ma kilkaset oddanych do użytku mieszkań. Firma została wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez cenione środowiska branżowe.

Realizowane przez Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane projekty, spełniają wszystkie najwyższe wymogi jakościowe stawiane przez przemysł budowlany.

Podobnie rzecz będzie się miała z najnowszą inwestycją, która powstaje w Fijewie koło Lubawy. Będzie to nowy komfortowy budynek mieszkalny z nowoczesną i elegancką architekturą, która łączy najwyższą jakość i nowoczesność wykonania. Całość została zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie życia przyszłych mieszkańców.Budynek mieszkalny wyposażony zostanie w windy oraz samodzielne boksy garażowe z bezpośrednim dojściem do wind, natomiast zróżnicowana powierzchnia użytkowa lokali, pozwoli znaleźć każdemu mieszkanie dostosowane do własnych potrzeb i możliwości.

Inwestycja powstanie w miejscu, które idealnie umożliwia szybki i łatwy dostęp do Lubawy. Fachową i kompetentną pomoc przy wyborze wymarzonego mieszkania uzyskamy w biurze dewelopera w Lubawie na ul. Kopernika 65.Kontakt:
Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane
ul. Kopernika 65, 14-260 Lubawa
tel. (89) 640-75-15
Facebook
Strona WWW

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages