Poniedziałek, 30 marca 2020. Imieniny Amelii, Dobromira, Leonarda

Osiedle Królewska Góra w Kurzętniku. Twoje miejsce na nowy rozdział w życiu!

2019-09-13 13:55:23 (ost. akt: 2019-09-13 12:53:12)

Wkrótce rozpoczniemy budowę budynku mieszkalnego o nazwie JAGIEŁŁO. Następnie powstaną Chrobry, Kazimierz i Sobieski, a może Marysieńka? Zachęcamy Ciebie do wspólnej zabawy w wyborze nazwy budynku, w którym zamieszkasz.

Dlaczego tak?

Nasz region to kopalnia fantastycznych wydarzeń z historii naszego kraju!
Wspominając choćby strategiczne zwroty wojsk króla Władysława Jagiełły, na kilka dni przed znaną wszystkim Bitwą pod Grunwaldem!
Już czas pochwalić się historią naszego regionu.

Wyobraź sobie jak będziesz się czuł odpowiadając na pytanie znajomych:
– Gdzie mieszkasz?
I jakie będzie zdziwienie gdy usłyszą Twoją odpowiedź:
- W Jagielle albo w Sobieskim!

http://m.wm.pl/2019/08/orig/4-573738.jpg

Chcemy połączyć tradycję z nowoczesnością.
W zupełnie nowej odsłonie osiedla powstaną budynki mieszkalne wielorodzinne o wysokości 5 kondygnacji nadziemnych. Jednym z głównych atutów planowanego osiedla jest jego lokalizacja, na granicy Kurzętnika i Nowego Miasta Lubawskiego.
Z jednej strony znajduje się ono na przedmieściach miasta, gdzie każdy będzie mógł odpocząć po trudach dnia codziennego, z drugiej - zapewniony jest łatwy dojazd z i do centrum miasta.

Zamknięte osiedle gwarantuje spokój, intymność i przede wszystkim bezpieczeństwo mieszkańców. Zagospodarowanie osiedla i jego bogata infrastruktura będzie obejmować, oprócz miejsc postojowych w budynkach i miejsc parkingowych dla mieszkańców, także plac zabaw dla dzieci.
Dodatkowym atutem tej inwestycji jest ciekawa nowoczesna, a jednocześnie prosta architektura budynków, podkreślona ciepłymi barwami elewacji, dużymi balkonami, a na najwyższym piętrze ogromnymi tarasami z możliwością zainstalowania jacuzzi!

http://m.wm.pl/2019/08/orig/5-573739.jpg

A to nie koniec udogodnień i autów KRÓLEWSKIEJ GÓRY!

Specjalnie dla mieszkańców dostępny będzie Gril Park!
To miejsce, w którym będziesz mógł zorganizować plenerowe spotkanie przy grillu z rodziną, znajomymi lub po prostu odpocząć.
A może wpadniesz na pomysł żeby zacieśnić relacje sąsiedzkie, dobre sąsiedztwo to...

http://m.wm.pl/2019/08/orig/dji-0220-573742.jpg

Po pracy proponujemy salon FITNESS!

TY wybierasz! TY decydujesz!

Myślałeś, że to już koniec?

Otóż nie!

Na terenie osiedla powstanie żłobek i klub malucha.
Czy zdajesz już sobie sprawę z tego jakie dostaniesz bezpieczeństwo i fachową opiekę nad Twoim dzieckiem, Poczuj ten nieprawdopodobny komfort, spokój umysłu i ogromna oszczędność czasu, masz wszystko na miejscu, bez wożenia dzieci do rodziców lub teściów.

Pomyśl, już teraz, jak wykorzystasz zaoszczędzony czas!


Pełna niezależność!

Wkrótce powstanie pierwszy w tej części osiedla, pięciokondygnacyjny budynek mieszkalny. JAGIEŁŁO to budynek, w którym znajdować się będą 42 przestronne mieszkania o powierzchni od 38 do 83 m2.
JAGIEŁŁO będzie dodatkowo wyposażony w cichobieżne windy. Tak jak wszystkie nasze inwestycje, również i ten budynek zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Lokale własnościowe z udziałem w gruncie.
Na każdy lokal zakładana jest odrębna księga wieczysta.
W budynku powstanie Wspólnota Mieszkaniowa.

Przedstawione na stronie wizualizacje stanowią wstępną koncepcję*, zaś po szczegóły zapraszamy do biura dewelopera, gdzie jest dostępna szczegółowa dokumentacja projektowa.

BIURO SPRZEDAŻY
Iława, ul. Wyszyńskiego 29
tel. 603-099-991, 537-029-157


* Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów znajdujące się na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd budynków/obiektów może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages