Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Małpi Gaj i kręgielnia Las Vegas zapraszają na nowe atrakcje

2019-07-17 14:30:28 (ost. akt: 2019-07-17 14:39:05) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Brakuje Ci pomysłu na zapewnienie dzieciom dobrej rozrywki, np. w nudny deszczowy dzień? W takim razie mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie, pełne atrakcji i niespodzianek, gdzie brzydka pogoda nie stanowi najmniejszego problemu.

Zapraszamy Was do nowo otwartego Małpiego Gaju w kręgielni Las Vegas Bowling Club. Basen z piłeczkami, zjeżdżalnie czy labirynty to gwarancja świetnej i beztroskiej zabawy w miejscu stworzonym specjalnie z myślą o najmłodszych i ich bliskich.

Oprócz tradycyjnych zabaw, miejsce to oferuje salę interaktywną dla dzieci, gdzie przewidziano również specjalną strefę dla rodziców.

Jest to idealne rozwiązanie na organizację imprezy urodzinowej dla naszych małych pociech. Opcji na zorganizowanie takiej niespodzianki jest sporo. W Targowisku Dolnym, tuż przy Restauracji i Hotelu Copernicus, mają do dyspozycji plac zabaw w małpim gaju, salę interaktywną oraz kręgielnię.

I uwaga, tu również nowość: kręgielnia Las Vegas również dostosowała się do najmłodszych chętnych gry w kręgle i zaopatrzyła się w najlżejsze na rynku kule dla dzieci oraz zamontowała specjalne bandy ochronne.


Małpi gaj jest bezpośrednio obok kręgielni. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż gwarantuje rodzicom, że mają „oko” na dziecko, a jednocześnie mogą oddać się grze w kręgle. Dla osób niegrających, tuż obok w tej samej przestrzeni, jest strefa relaksu, gdzie w czasie zabawy dzieci, rodzic może spokojnie napić się kawy i złapać oddech przed kolejnymi szaleństwami swoich pociech.

Poniżej przedstawiamy cennik Małpiego Gaju i Kręgielni:
Małpi Gaj – 25 zł
lub
Małpi Gaj – 10 zł (przy grających w kręgle opiekunach)
* Ceny za 1 dziecko, bez limitu czasu

• Kręgielnia – 50 zł / 1h


Zapraszamy do sprawdzenia atrakcji osobiście:
• od wtorku do czwartku w godz. 16.00 – 22.00
• od piątku do niedzieli w godz. 15.00 – 23.00

Gdzie nas szukać?
Targowisko Dolne 1A, przy drodze krajowej nr 15, przy Stacji Paliw "Musa" i Restauracji i Hotelu "Copernicus"

Rezerwacje pod numerem telefonu: 698-997-841

Więcej szczegółów także na MAŁPI GAJ


Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages