Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Drewniany rower Szynaka Meble w nietypowym konkursie. Głosujemy!

2019-06-05 09:13:33 (ost. akt: 2019-06-05 11:24:03)
SpeedStraOne wykonany w zakładach Grupy Szynaka

SpeedStraOne wykonany w zakładach Grupy Szynaka

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Pochodząca z Lubawy firma Szynaka Meble została zaproszona do wzięcia udziału w konkursie, którego celem było wyprodukowanie drewnianego roweru. SpeedStarOne prezentuje się imponująco.

SpeedStarOne, to w pełni sprawny rower, który niemal w całości został wykonany z drewna w zakładach firmy Szynaka Meble. Nietypowa konstrukcja bierze udział w konkursie ogłoszonym przez poznańskie Koło Naukowe Technologów Drewna.

Lubawska firma zgłosiła się do udziału w konkursie. Zwycięzców wybierze kapituła konkursu, ale każdy może oddać swój głos. Głosowanie trwa na Facebooku - zachęcamy do oddawania głosów, a głosować można do 11 czerwca do godziny 23:59.

SpeedStarOne, to w głównej mierze dzieło Adama Kołpackiego, Przemysława Puwalskiego, Daniela Jewartowskiego, Marka Dudalskiego, Artura Kłosowskiego oraz pracowników produkcyjnych. Rower jest w pełni sprawny, a wszystko poza napędem i oponami wykonane jest z drewna.

Jako ciekawostkę możemy dodać, że pierwszy rower, który pojawił się na ziemiach polskich w 1867 roku, także w całości wykonany był z drewna.

Film z przygotowania roweru.

Trzymamy kciuki za powodzenie w konkursie i zachęcamy do głosowania.

tow

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages