Sobota, 31 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Sołtysi po szkoleniu ruszyli do pracy

2019-06-05 09:20:00 (ost. akt: 2019-06-05 09:26:06)

Autor zdjęcia: Błażej Urbański

Sołtysi z lubawskiej gminy wiejskiej, zarówno ci doświadczeni, jak i ci, dla których jest to pierwsza taka przygoda, przeszli we wtorek szkolenie. Poznali też pracowników Urzędu Gminy, z którymi najczęściej będą współpracować.

We wtorek, 4. czerwca, o godz. 10 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Lubawa rozpoczęło się spotkanie organizacyjno-szkoleniowe dla sołtysów gminy Lubawa. Otworzył je wójt Tomasz Ewertowski, który po powitaniu przedstawił pozostałych członków ścisłego kierownictwa urzędu, swojego zastępcę Mariana Licznerskiego, skarbnik Annę Jędrychowską i sekretarza Henryka Bacha, a także przedstawicieli poszczególnych referatów.
— Pierwszy raz spotykamy się w takim szerokim gronie, więc warto byście poznali pracowników, z którymi najczęściej będziecie się komunikować — powiedział na wstępie wójt.
Podczas tego roboczego spotkania, na którym wśród sołtysów obecni byli zarówno "starzy wyjadacze", jak i nowicjusze, przedstawiono, m.in. informację o organizacji pracy w Urzędzie Gminy, mówiono na temat funduszu sołeckiego, a także przedstawiono zasady składania wniosków budżetowych. Sołtysi wymienili się w swoim gronie doświadczeniami, mieli pytania i dostali materiały, które mają być pomocne przy pełnieniu przez nich funkcji liderów w swoich społecznościach.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages