Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Syn pokonał tatę w finale

2019-05-30 18:00:00 (ost. akt: 2019-05-30 14:12:33)

Autor zdjęcia: Organizator

Na kortach ziemnych Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się turniej singlowy o Puchar LTT Laver. Finał był wewnętrzną sprawą tenisistów z Mławy. Mało tego, był wewnętrzną sprawą rodziny Chocholskich, bowiem mierzył się ojciec z synem.

W minioną sobotę, 23. maja, odbyła się kolejna, 3. już edycja turnieju singlowego o Puchar Lubawskiego Towarzystwa Tenisowego "LAVER". Pierwotnie zawody miały odbyć się tydzień wcześniej, jednak wtedy pogoda pokrzyżowała szyki organizatorów.
— Po raz drugi postanowiliśmy zrobić wcześniejsze zapisy, aby nie zostać zaskoczonym zbyt dużą frekwencją, do której trzeba odpowiednio się przygotować — wyjaśnia Jacek Świątkowski, organizator turnieju z ramienia LTT.
Jeśli do turnieju zgłosiłoby się do 20. osób, obowiązywałby system grupowy, jeśli powyżej, to drabinka pucharowa plus turniej pocieszenia dla zawodników, którzy przedwcześnie polegli.

Na turniej stawiły się 23 osoby z 8. miejscowości, takich jak Iława, Nowe Miasto Lub., Działdowo, Mława, Lidzbark Welski, Gródki i Warszawa. Gospodarzy reprezentowali: Jan Krauzewicz, Rafał Ankowski, Martyn Michalak, Adrian Czamajło i Jacek Świątkowski.

Do finału dotarli jednak zawodnicy z Mławy, ojciec i syn, czyli Wojciech i Adam Chocholscy. Lepszy okazał się "Junior", który zwyciężył 7-6, 6-4. Więcej o turnieju, a także o postawie lubawian, w piątkowym, papierowym wydaniu "Głosu Lubawskiego".

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages