Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Jak ulokować pieniądze i nie stracić

2019-06-15 13:00:00 (ost. akt: 2019-06-19 13:49:48) Artykuł sponsorowany

Pieniądze szczęścia nie dają - jak to mówi popularne przysłowie, ale w dzisiejszych czasach nie da się bez nich funkcjonować i każdy doskonale o tym wie. Pieniądze nie tylko zaspokajają nasze podstawowe potrzeby, ale również pozwalają spełniać marzenia, pomagają w trudnych sytuacjach życiowych, a z ich rezerwą zdecydowanie czujemy się bardziej bezpiecznie.

Jeśli zatem mamy jakieś nadwyżki na koncie lub niespodziewanie wpadnie nam dodatkowa gotówka, np. w postaci premii i nie chcemy tych pieniędzy wydawać, warto pomyśleć o właściwym ich zagospodarowaniu.

Obecnie mamy wiele możliwości, żeby nasze ciężko zapracowane i oszczędzone pieniądze pomnażać. Możemy inwestować na giełdzie lub w dzieła sztuki, skupować metale szlachetne, czy spekulować w walutach, ale nigdy nie mamy pewności, czy dana inwestycja przyniesie zysk i jak duży on będzie.

Nasuwa się więc pytanie jak ulokować pieniądze aby ich nie stracić?

Obok rachunków oszczędnościowych i obligacji skarbowych, najpewniejszą inwestycją jest lokata bankowa, ponieważ na lokacie po prostu nie da się stracić. Przy tej formie oszczędzania nie istnieje właściwie żadne ryzyko, co z pewnością może zachęcać do oszczędzania osoby którym zależy na bezpieczeństwie i pewności inwestycji. Środki z lokaty objęte są systemem gwarantowania przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Rynek lokat bankowych jest bardzo bogaty i różnorodny dla tego przed wybraniem konkretnej lokaty, warto przeanalizować oferty wielu banków i ich produktów.

Chcąc uprościć decyzję w sprawie wyboru wśród lokat dostępnych na naszym rynku lokalnym, wzięliśmy pod lupę, według nas, najciekawszą. Dla czego najciekawszą? ... Ponieważ całkiem nieźle można na tej lokacie zarobić, a o to głównie nam chodzi.

Oprócz podstawowego atutu, czyli realnego zarobku wzięliśmy pod uwagę również inne czynniki, czyli m.in.:
* gwarantowane bezpieczeństwo naszych zgromadzonych środków, przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny;

* profesjonalna i wysoka jakość świadczonych usług;

* troska oraz dbałość o klienta;

* 149 lat na rynku w oparciu o polski kapitał.


Propozycja, którą przedstawiamy jest jedną z najlepiej oprocentowanych lokat na rynku. Jest to propozycja Banku Spółdzielczego w Lubawie - Lokata "De facto", gdzie do dyspozycji mamy 2 lokaty na promocyjnych warunkach:

Lokata „De facto” – na okres 4 miesięcy i 13 miesięcy. Aby ją założyć wystarczy 1000,00 zł, a zarobek na jaki możesz liczyć to nawet 2,2% w skali roku (dla lokaty 4 miesięcznej). Lokaty dedykowane są dla nowych środków pieniężnych lub nowych Klientów.

http://m.wm.pl/2019/05/orig/defacto-553402.jpg

Biorąc pod uwagę powyższe bardzo łatwo obliczyć, że zdecydowanie bardziej opłaca nam się trzymać rezerwy pieniężne na lokacie De facto niż w "skarpecie", ponieważ nasze pieniądze po prostu na nas pracują.

Ale czy lokata rzeczywiście się opłaca? Według mnie niewątpliwie tak, bowiem przy zachowaniu 100% bezpieczeństwa uzyskujemy zysk. Co więcej, znając parametry danej lokaty, możemy z góry określić wypracowany dla nas zysk.

Lokaty mają zdecydowanie większe oprocentowanie niż konta, są też bezpieczniejsze od funduszy, ponieważ nie wiążą się z typowym dla nich ryzykiem, dla tego lokata jest idealnym rozwiązaniem do rozmnażania naszych pieniędzy.

Warto wybrać się więc do placówki Banku Spółdzielczego w Lubawie aby samodzielnie sprawdzić szczegóły.

http://m.wm.pl/2019/05/orig/show-img-php-553401.jpg

Bank Spółdzielczy w Lubawie
ul. Rzepnikowskiego 2
14-260 Lubawa
Telefon (+48) 89 645 21 99

• Więcej o naszej ofercie również na bslubawa.pl oraz na facebook.com

Punkt Obsługi Klienta w Lubawie
ul. Rynek 1, 14-260 Lubawa
tel. (+48) 89 645 27 58
godziny otwarcia pn-pt: 9.30–17:00

Punkt Obsługi Klienta w Rożentalu
14-239 Rożental 123A
tel. (+48) 89 645 11 29
godziny otwarcia pn,pt: 8:30–15:00, śr: 9:00 - 14:30

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages