Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Isabella PL poszukuje szwaczek z możliwością przyuczenia do zawodu

2019-03-20 13:00:20 (ost. akt: 2019-03-20 12:07:58) Artykuł sponsorowany

Praca szuka pracownika! Lubawski oddział duńskiej grupy Isabella poszukuje szwaczek, także z możliwością przyuczenia do zawodu.

Isabella PL jest częścią duńskiej grupy, która istnieje na rynku od 1957 roku. Jest firmą stabilną i dynamicznie rozwijającą się. Projektujemy i produkujemy przystawki oraz akcesoria do przyczep kempingowych, które swoją jakością znane są w całej Europie. Nasz zakład pracy oferuje miłą atmosferę zgodnie z duńskim Hygge oraz możliwość uzyskania dodatkowych umiejętności zdobytych od wykwalifikowanej kadry.

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku szwaczka. Nie wymagamy doświadczenia, nauczymy Cię tego fachu z zachowaniem prawa do wynagrodzenia oraz umowy o pracę. Wynagrodzenie jest konkurencyjne, zapewniamy pakiet socjalny, system premiowania, prezenty od firmy oraz extra świąteczną premię pieniężną.Firma również daje możliwość spędzenia wakacji we Władysławowie pod namiotami, które zostały wyprodukowane przez nas. Dodatkowo otrzymasz „kieszonkowe” od firmy. W okresie wakacyjnym wszyscy pracownicy mają 3 tygodniowy urlop.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą, zapraszamy do kontaktu z Romanem Strzyżewskim (607 143 872) lub jeżeli masz chęć zobaczyć produkcję oraz firmę, to zapraszamy na ul. Dworcową 1 w Lubawie.

Pracodawca zapewnia transport pracowników na trasie Lidzbark – Lubawa.

Jeżeli chcesz zapoznać się z naszymi produktami, zapraszamy na isabella.net.pl


Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages