środa, 21 października 2020. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Mieszkania z widokiem na Kurzą Górę

2019-03-05 10:41:24 (ost. akt: 2019-03-05 11:14:09) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Firma Bud-Stal z Lubawy rusza z kolejną inwestycją mieszkaniową, tym razem w Kurzętniku. Z kolei od maja można odbierać klucze do mieszkań w Falknowie.

Nowe osiedle - Leśna Polana, ma stanąć w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Lidzbarskiej. Budynki będą tworzyły nowoczesny kompleks zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z lokalami handlowo usługowymi, windami oraz garażami.

Dużym atutem dla przyszłych mieszkańców ale również dla osób które chcą inwestować w zakup mieszkania np. pod wynajem, jest lokalizacja i bliskość doskonale wszystkim znanej i lubianej Kurzej Góry. Osiedle będzie usytuowane w odległości około 1300 m. od Kurzej Góry z bezpośrednią drogą dojazdową.


Prace nad nowym osiedlem zostaną rozpoczęte już na przełomie marca/kwietnia 2019r. Cała inwestycja, to ciekawie zaprojektowana bryła, składająca się docelowo z 11 segmentów, połączonych i tworzących literę V.

Pierwsze dwa segmenty, w których powstanie 30 mieszkań, zostaną oddane we wrześniu 2020 r. Docelowo w całej inwestycji oddanych będzie 170 nowych mieszkań.

Planowane jest również zagospodarowanie przestrzeni wokół inwestycji w place zabaw oraz liczne tereny zielone, co na pewno docenią rodziny z dziećmi, a także osoby potrzebujące wyciszenia od zgiełku. Należy zaznaczyć, że wokół inwestycji jest las z trzech stron zabudowań.

W ofercie dostępne będą przytulne i funkcjonalne mieszkania w wygodnych metrażach od 30 do 70m2.

Cała inwestycja ma wiele atutów, które docenią kupujący mieszkania dla siebie, swoich rodzin ale również kupujący mieszkania jako inwestycje pod wynajem.

Całe osiedle ma być w pełni zagospodarowane oraz bezpieczne, a zielona okolica sprawi, ze mieszkańcy poczują spokój i wytchnienie.

Wybór mieszkań w nowej inwestycji firmy Bud-Stal, pozwoli cieszyć się przyszłym mieszkańcom urokami mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy oraz wygodną komunikacją z miastem.

Po szczegóły oferty zapraszamy do kontaktu:

Bud-Stal Wiesław Czyżak
tel. 89 645 56 08, 605 566 331Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages