Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Uczniowie z Zajączkowa w koncercie kolęd i pastorałek

2019-01-16 15:52:18 (ost. akt: 2019-01-16 17:38:04)
Każdy z występujących uczniów otrzymał pamiątkowy dyplom

Każdy z występujących uczniów otrzymał pamiątkowy dyplom

Autor zdjęcia: Archiwum Szkoły

Koncert kolęd i pastorałek w Szkole Podstawowej w Zajączkowie to wydarzenie, które w lokalnej społeczności cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Celem konkursu, który odbył się 8 stycznia było upowszechnianie kolęd i pastorałek oraz rozbudzanie zainteresowań muzycznych wśród dzieci i młodzieży. Konkurs przeprowadzono w trzech kategoriach i każdy z uczestników prezentował jeden utwór.
Jury oceniało dobór utworu do możliwości wokalnych, znajomość słów i melodii oraz wrażenie artystyczne. Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców w kategorii klas I-III: I miejsce zdobyła Agata Titz, II zajęła Magdalena Jarzembek, natomiast III Agnieszka Szwarc. W kategorii klas IV-VI: I miejsce Marcelina Titz, II miejsce przypadło Dawidowi Strużyńskiemu, zaś III ex aequo zajęli Nikola Banacka i Oliwier Kwiatkowski. W trzeciej grupie klas VII-VIII, I miejsce przyznano Roksanie Grosanc, II Maciejowi Szewczykowi. Zwycięzcy i wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages