Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Seniorzy z gminy bawili się na balu w Złotowie

2018-11-27 11:19:49 (ost. akt: 2018-11-27 11:34:20)

Autor zdjęcia: Edward Balewski

W sobotę, 24. listopada Klubie „Senior+” w Złotowie odbyła się Biesiada Seniora. Uroczystości rozpoczęła msza święta w intencji osób starszych, która celebrowana była przez ks. Karola Schmidta, proboszcza złotowskiej parafii.

Miała ona miejsce na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Złotowie. Po jej zakończeniu wszyscy zebrani udali się na świetlicę wiejską.

W wydarzeniu wzięli udział: wójt, Tomasz Ewertowski wraz z małżonką, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa - Adam Roznerski, ksiądz proboszcz - Karol Schmidt oraz członkowie Klubów Seniora z Rakowic, Byszwałdu, Łążyna i Gutowa.

Uczestnicy Klubu „Senior+” w Złotowie przygotowali różne atrakcje. Wspólnie zatańczyli „belgijkę”, a także zaśpiewali piosenkę „Niech żyją nam seniorzy”. Klubowicze pokazali również układ taneczny do utworu „Taniec Eleny”.

Po występie goście zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Czas umilał Janusz Ruciński, który przygrywał melodie znanych, polskich przebojów. Wszyscy uczestnicy chętnie przyłączyli się do wspólnej zabawy i bardzo często wychodzili na parkiet.

gopslubawa.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages