Niedziela, 18 sierpnia 2019. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Sosnowski Barber Shop w Lubawie - męski świat w jednym miejscu

2018-11-07 13:23:59 (ost. akt: 2018-11-08 16:11:29) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Sosnowski Barber Shop

Na lubawskiej mapie usług fryzjerskich pojawiła się NOWA, kolejna propozycja tylko dla Panów - najbardziej męskie miejsce w mieście.

Już niebawem, bo w sobotę 17. listopada zaplanowano otwarcie nowego salonu dla Panów - Barber Shop Sosnowski. To lokal w Lubawie oferujący profesjonalne strzyżenie nie tylko włosów, ale rownież brody, wąsów oraz trymowanie zarostu.

Barber Shop to miejsce tylko dla mężczyzn!

Jakub Sosnowski – właściciel Barber Shop, to młody fryzjer z dużymi sukcesami, o czym świadczy pierwsze miejsce w konkursie strzyżenia męskiego z modelowaniem, na tegorocznych Targach Kosmetycznych w Gdańsku.


Dla Jakuba fryzjerstwo, a właściwie barbering, to największa pasja. Przyznaje, że już w wieku 14 lat zaczynał strzyc, a w ostatnich latach współpracował z doświadczonymi i nagradzanymi fryzjerami.

— Dobrze wykonane męskie strzyżenie wymaga specjalistycznego sprzętu, którym w swoim salonie dysponuję — mówi Jakub Sosnowski. — Ponadto bazuję tylko na profesjonalnych kosmetykach do stylizacji włosów oraz brody, które stworzone zostały specjalnie dla mężczyzn. Stawiam na wysoką jakość, co mam nadzieję przełoży się na 100% zadowolonych klientów. Będzie to miejsce, w którym tradycja i kunszt spotkają się z najnowszymi trendami w męskiej sztuce fryzjerskiej.


Wielkie, oficjalne otwarcie Barber Shop Sosnowski już w sobotę 17. listopada!


Gościem specjalnym będzie wiele razy nagradzany, mistrz barberingu - Piotr Karczewski.
— Zapraszamy na pokazowe strzyżenie Piotra do naszego salonu o godz. 16.00 — zaprasza Jakub Sosnowski.


Sosnowski Barber Shop
ul. Grunwaldzka 10/20B
14-260 Lubawa
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages