Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Maraton z teatrem w roli głównej

2018-10-29 10:00:00 (ost. akt: 2018-10-31 12:26:33)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

Miłośnicy teatru mieli okazję obejrzeć kilka spektakli na naszej lokalnej scenie. Wszystko za sprawą czwartej edycji Lubawskiego Maratonu Teatralnego, który odbył się miniony piątek i sobotę, 26. i 27. października.

Podczas IV Lubawskiego Maratonu Teatralnego wystąpiły grupy teatralne z Ostródy, Olsztyna, Kutna, Samborowa oraz nasz lubawski Ło/Men, podzielony na grupę młodszą i starszą. Młodsi aktorzy zadebiutowali w piątek spektaklem pt. "Kenopsia, czyli Stan Wyjątkowy cz.2". Ich występ spotkał się z bardzo dobrym odbiorem widzów. Debiut okraszony był łzami radości i gratulacjami reżyser, Moniki Kazimierczyk oraz starszych "Łomensów".

W czasie maratonu swój nowy spektakl pt. "Dieta" zaprezentowali aktorzy z lubawskiej grupy "Ło/Men". Ponadto w czasie dwudniowej imprezy wystąpili jeszcze: Grupa Teatralna T.A.W z Ostródy w spektaklu pt. "Mała emocja", Teatr Przebudzeni z Ostródy - "Istny Cyrk", Grupa Teatralna Amoże z Samborowa - "Gliniane serca", Studio Teatralne Oj z Kutna - "Trzy Siostry (ale nie te Czechowa, tylko Czarownice z Makbeta)", Teatr Światło i Cień z Olsztyna - "PARK", Teatr Kloszart z Olsztyna - Spektakl Improwizowany.

Zdjęcia z piątkowych i sobotnich spektakli można znaleźć TUTAJ.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages