Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Tak obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej

2018-10-12 13:16:45 (ost. akt: 2018-10-12 13:33:48)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

Dzień Edukacji Narodowej, czyli popularny Dzień Nauczyciela, w tym roku przypada w najbliższą niedzielę, 14. października. W związku z tym uroczystości w szkołach odbyły się w piątek, 12. października.

Dzień Edukacji Narodowej jest szczególny dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników związanych z oświatą, obsługą administracyjną i techniczną placówek oświatowych. To czas, by podziękować wszystkim tym osobom za ich codzienną pracę, za zaangażowanie i pasję.

Podczas naszych lokalnych uroczystości z okazji DEN padło wiele ciepłych słów skierowanych do wszystkich pracowników szkół i przedszkoli. Osoby ze szczególnymi osiągnięciami dyrektorzy nagradzali dorocznymi nagrodami dyrektora.

Polecamy nasze fotorelacje. Zajrzeliśmy do Przedszkola Miejskiego, Szkoły Podstawowej w Lubawie i Szkoły Podstawowej w Prątnicy.

Zachęcamy do wysyłania zdjęć z uroczystości z okazji DEN w mieście i gminie Lubawa na adres lubawa@gazetaolsztynska. Fotografie z przyjemnością opublikujemy na lubawa.wm.pl i w "Głosie".

Natomiast wszystkim pracownikom oświaty życzymy jak najwięcej satysfakcji i powodów do zadowolenia z codziennej pracy!Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages