Niedziela, 26 maja 2019. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Bal z licznym udziałem seniorów z miasta

2018-10-08 13:29:40 (ost. akt: 2018-10-08 14:14:18)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W miniony piątek, 5. października, seniorów z Lubawy zaproszono na inaugurację roku na Uniwersytecie III Roku, a następnie na bal. Frekwencja bardzo pozytywnie zaskoczyła organizatorów.

Bale seniorów w Lubawie z roku na rok cieszą się coraz większym uznaniem mieszkańców. W tym roku w imprezie uczestniczyło ok. 150 osób, co bardzo pozytywnie zaskoczyło organizatorów. Cieszy fakt, że seniorzy chcą się spotykać i wspólnie bawić.

Piątkowe spotkanie rozpoczęło się inauguracją kolejnego roku zajęć w ramach Uniwersytetu III Wieku. Seniorzy będą brać udział w rehabilitacji, zajęciach dotyczących turystyki i historii regionu i świata, geografii, z języka angielskiego, rękodzieła i astronomii. "Nowością" w tym roku będą wycieczki do lubawskich zakładów. W październiku studenci odwiedzą Libro, a w listopadzie zakład Isabella.

Bal rozpoczął się prezentacją dotyczącą programu Teleopieki Domowej dla Mieszkańców - Seniorów w Lubawie, system wsparcia osób starszych poprzez zapewnienie niezbędnego sprzętu do telefonicznego powiadamiania wybranych osób w razie nagłej potrzeby.

Po prezentacji przyszedł czas na poczęstunek i wspólną zabawę do godzin wieczornych.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages