Sobota, 20 kwietnia 2019. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Szkolne Witaminy po raz piętnasty!

2018-10-01 13:00:00 (ost. akt: 2018-10-01 11:07:59)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

Mieszkańcy miasta i całej okolicy w minioną niedzielę, 30. września, chętnie zaglądali do Szkoły Podstawowej w Lubawie, gdzie odbywały się Szkolne Witaminy. Ta sztandarowa, jesienna impreza odbyła się już po raz piętnasty!

Jubileuszowe "Witaminy" przebiegały w podobnej formie, jak dotychczas. Była to impreza organizowana wspólnie przez nauczycieli, uczniów, rodziców, przy wsparciu lokalnych instytucji i wielu życzliwych osób, której celem jest społeczna integracja, dobra zabawa w gronie rodziny i znajomych, promocja zdrowej żywności oraz prezentacja lokalnych talentów muzycznych, tanecznych i sportowych.

Na witaminowej scenie wystąpiły zespoły: Miejska Orkiestra Dęta z Lubawy, Papugi i Ewakuacja ze SP w Lubawie, lubawskie Wrzosy, Cellofuny, czyli olsztyńska grupa muzyczna, która zaprezentowała perły muzyki klasycznej, popularnej i filmowej, a także Tomasz Gul i przyjaciele. Sportowy pokaz dał lubawski "Sokół".

Podczas części oficjalnej uroczyście podziękowano tym, którzy przez lata wspierają organizację "Witamin".

W międzyczasie można było odwiedzić liczne stoiska oraz kawiarenkę i stołówkę, gdzie można było się posilić. Szkoła Podstawowa w Lubawie serdecznie dziękuje wszystkim za udział w "Witaminach".Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages