Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Lekkoatletyczne Czwartki w końcu "Lubawskie"

2018-09-27 14:10:46 (ost. akt: 2018-09-27 14:28:31)

Autor zdjęcia: Błażej Urbański

Stadion Łazienkowski Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie po kilku latach przerwy ponownie gościł uczestników największej ogólnopolskiej imprezy młodzieży szkolnej – Czwartków Lekkoatletycznych.

Dzisiejsze, pierwsze z cyklu zawodów, które odbywać się będą jesienią i wiosną przyszłego roku, wyłącznie w Lubawie, należy zaliczyć do udanych, pomimo niezbyt sprzyjającej aury. Na starcie stanęło ok. 80. zawodniczek i zawodników ze szkół podstawowych w Lubawie, Złotowie i Kazanicach, stanowiących dotąd najważniejsze ośrodki lekkoatletyczne na naszym terenie.
"Czwartki" są imprezą dla tych, którzy rozpoczynają przygodę ze sportem i lekką atletyką w szczególności. Każdy z uczestników może wystartować w dwóch konkurencjach, spośród biegów na różnych dystansach (60m, 300m, 600m i 1000m), w rzucie piłeczką palantową, skoku w dal i wzwyż. Ci, którzy po cyklu zawodów osiągną najlepszy wynik w klasyfikacji generalnej, pojadą na finały ogólnopolskie.
Kolejny czwartkowy mityng dla odmiany w piątek, 5. października, o godz. 12. Organizatorzy zapraszają innych chętnych. Informacji udziela recepcja Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages