Hat-trick "Gitary" na wagę awansu

2018-08-30 12:53:22(ost. akt: 2018-08-30 13:07:12)
Klasycznego hat-tricka w meczu z Płomieniem ustrzelił Marcin Karczewski (trzeci z prawej)

Autor zdjęcia: Archiwum/bu

Lubawski Motor nie miał w Turznicy łatwego zadania. Pierwsza połowa to typowa wymiana ciosów, nie zawsze czysto piłkarskich, ponieważ gospodarze grali bardzo ostro i nie przebierali w środkach. Niestety lubawianie trochę dostosowali się do tego poziomu i na boisku dominowała "kopanina".
Po przerwie i kilku roszadach Motor w końcu rozwiązał worek z bramkami, a potem poprawił i dobił gospodarzy. Nasi IV-ligowcy wygrali z okręgowym Płomieniem 3:0, a klasycznego hat-tricka ustrzelił bohater lubawian, Marcin Karczewski.
— To nie był łatwy mecz, ale takie, gdzie dominuje twarda, męska walka, a nie finezja, też trzeba umieć wygrywać — podsumował mecz pucharowy Krzysztof Malinowski, trener Motoru.

Skład Motoru: Sikora (46' Suszczewicz) - Gerka (46' Burchart), Wodzicki (46' Koprucki), Sobótka, Demishev, Sendlewski (77'Sobolewski), R. Śniezawski, T. Śniezawski (70' Olejniczak), Zasuwa (46' Margalski), Kapusta (60' Karczewski), Szulc