Czwartek, 24 października 2019. Imieniny Arety, Marty, Marcina

FinUp - nowy operator bankowy w Iławie!

2018-08-30 11:20:47 (ost. akt: 2018-09-06 10:27:07) Artykuł sponsorowany

Zapraszamy do nowo otwartej placówki doradztwa finansowego FinUp przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 29 w Iławie. Placówka oferuje profesjonalne, bezpłatne doradztwo finansowe oraz dostęp do oferty wielu renomowanych banków.

Nowo otwarta w Iławie placówka FinUp to placówka bezpłatnego doradztwa finansowego. Na specjalistyczną i bezpłatną pomoc w doborze odpowiednich produktów finansowych mogą w niej liczyć klienci indywidulani, mikro przedsiębiorstwa, rolnicy, a także freelancerzy, którzy posiadają z góry określoną zdolność kredytową.Bogata oferta produktów FinUp, zarówno biznesowych, gotówkowych, jak i hipotecznych, dostarczana jest przez największe banki i instytucje finansowe: m.in. Alior Bank, Deutsche Bank Polska, Nest Bank, Raiffeisen Bank, Getin Bank, Fundusz Mikro, Inicjatywa Mikro. Dzięki wsparciu doradców w FinUp można również zadbać o odpowiednie ubezpieczenie.

– Wspólnie z Klientem porównujemy oferty banków i podpowiadamy optymalne rozwiązanie. Dbamy o to, aby każdy Klient miał pełną wiedzę na temat przygotowanego rozwiązania. Przed podpisaniem umowy wspólnie omawiamy decyzję banku i umowę kredytową. Prowadzimy naszych Klientów od początku do końca, czyli od wywiadu podczas pierwszej rozmowy, poprzez przygotowanie wniosków do banków i na podpisaniu umowy kończąc – mówi Marcin Tyma, Dyrektor Sprzedaży sieci sprzedaży FinUp.


Wszystkie placówki FinUp działają zgodnie z wymogami znowelizowanej ustawy o kredycie hipotecznym, która weszła w życie 22 lipca br. i posiadają licencje na sprzedaż kredytów hipotecznych nadaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Spółka FinUp to jeden z największych operatorów bankowych w Polsce.

Zapraszamy do placówki FinUp w Iławie!

ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 29, 14-200 Iława

tel. 789 185 576 i 603 099 991


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mieszkanka #2573531 | 94.254.*.* 6 wrz 2018 06:50

    Na ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages