Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Piknikowy czas w Targowisku Dolnym

2018-07-11 12:22:58 (ost. akt: 2018-07-11 12:25:10)

Autor zdjęcia: OPS GL

W niedzielę, 8. lipca, na placu przy boisku w Targowisku Dolnym odbył się piknik rodzinny. Organizatorami tej uroczystości byli: Gmina Wiejska Lubawa, Rada Sołecka Wsi Targowisko Dolne, Ochotnicza Straż Pożarna w Targowisku Dolnym, Placówka Wsparcia Dziennego oraz Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa.

Oficjalne rozpoczęcie pikniku nastąpiło o godzinie 14:00. Przybyłych gości przywitał i zaprosił do wspólnej zabawy, Piotr Zieliński. Na uczestników czekały różne atrakcje, m. in.: loteria fantowa, kawiarenka, bufet z frytkami i zapiekankami, kiełbaski z grilla, gry i zabawy oraz możliwość zajęcia miejsca kierowcy w samochodach rajdowych udostępnionych przez Lubawski Klub Rajdowy.

Dla dzieci przygotowane były atrakcje, m.in.: malowanie twarzy, zwierzątka z balonów, zabawy animacyjne oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Na koniec zostały wylosowane główne nagrody loteriady.

Organizatorzy dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w organizację pikniku, sponsorom, a mieszkańcom za wspaniałą wspólną zabawę.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages