Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Ewertowski do Wejherowa, Karczewski do Lubawy

2018-07-04 11:32:40 (ost. akt: 2018-07-04 11:57:44)
Marcin Karczewski (pierwszy z prawej w granatowej koszulce) przechodzi z Unii Susz do lubawskiego Motoru

Marcin Karczewski (pierwszy z prawej w granatowej koszulce) przechodzi z Unii Susz do lubawskiego Motoru

Autor zdjęcia: Archiwum/bu

W piątek walne, w poniedziałek trening, a wkrótce kolejne transfery - to najbliższe wydarzenia związane z IV-ligowym Motorem Lubawa.

Już w najbliższy poniedziałek, 9. lipca, zajęcia wznowią piłkarze IV-ligowego Motoru Lubawa. Natomiast już w piątek, o godz. 18, kolejna odsłona Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego. Miejscem spotkania będzie Miejski Ośrodek Kultury przy ul. Rzepnikowskiego.

Decyzje, które zapadną na walnym, z pewnością pozwolą na podejmowanie decyzji na przyszły sezon, m.in. tych kadrowych. Na dziś wiadomo, że w kolejnych rozgrywkach w barwach Motoru nie zobaczymy wracającego z III-ligowego Sokoła Ostróda Pawła Ewertowskiego, który po pomyślnych testach w Gryfie Wejherowo jesienią grać będzie w II lidze. Z zespołem najprawdopodobniej pożegnają się również, m.in. Paweł Brzozowski i Szymon Modrzewski.

Pierwszym potwierdzonym nabytkiem jest Marcin Karczewski, 31-letni napastnik urodzony w Iławie. W przeszłości ten niezwykle bramkostrzelny zawodnik występował w GKS Wikielec (2004-2014), a ostatnie 4 sezony spędził w Unii Susz. Poprzednie rozgrywki zakończył z 17. trafieniami na swoim koncie.
— Mamy nadzieję, że w Lubawie będzie ich strzelał jeszcze więcej. Witamy w klubie i liczymy, że wiele razy będziemy cieszyć się z bramek Marcina — czytamy na facebook'owym profilu MLKS.

Więcej o sytuacji w Motorze w piątkowym wydaniu "Głosu Lubawskiego".

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages