Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Grupa Ło/Men z Lubawy z podwójną, teatralną nagrodą!

2018-06-20 14:00:00 (ost. akt: 2018-06-20 13:00:38)

Autor zdjęcia: Ło/Men

W ubiegły weekend młodzież z Grupy Teatralnej Ło/Men działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie uczestniczyła w Brodnickiej Uczcie Teatralnej BUT 2018 r.

Na konkurs zgłosiło się kilkanaście zespołów, w tym również lubawski teatr ze spektaklem "Januszek - Hardcor Disco" jako pracą zespołową. Wśród prezentacji tegorocznych dominowały pesymistyczne tematy - śmierci, przemijania... Tymczasem wyczuć się dało, że publiczność była spragniona świeżości, energii, prawdy i pasji płynącej ze sceny.

Takich właśnie doznać dostarczył widowni Ło/Men. Z pozoru banalna, humorystyczna opowieść z jednego dnia życia ucznia - młodego i nie ogarniętego chłopaka, jego perypetii szkolnych i rodzinnych, podparta trafnym doborem muzyki, autentycznością postaci i naturalnością sytuacji scenicznych spowodowała entuzjazm w oglądających i uznanie jurorów. Spektakl podobał się tak bardzo, że otrzymał najważniejszą z nagród, bo Nagrodę Publiczności, a dodatkowo otrzymał pierwsze miejsce w konkursie. To okazała się niesamowita niespodzianka i motywacja dla grupy.

Dziękujemy zatem organizatorom, jury, w skład którego weszła Lidia Pronobis, Patryk Kencki, Daniel Chryc oraz publiczności za reakcje, owacje i wspólny finał.  Zrobimy wszystko by móc za rok ponownie odwiedzić Brodnicę i przeżyć podobny teatralno - emocjonujący weekend.

A 21 sierpnia zaprezentujemy się podczas Olsztyńskiej Nocy Teatralnej im. Krystyny Spikert, na którą już zapraszamy:)

Grupa Teatralna Ło/Men
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages