Wtorek, 21 sierpnia 2018. Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

Seniorzy ze Złotowa w inscenizacji o Królewnie Śnieżce

2018-06-06 11:51:29 (ost. akt: 2018-06-06 11:56:37)

Autor zdjęcia: OPS GL

W piękne słoneczne popołudnie, 2 czerwca, uczestnicy Klubu ,,Senior+” w Złotowie zaprosili najbliższych członków swoich rodzin, by wspólnie spędzić czas na Pikniku Seniora.

Specjalnie na tę okazję przygotowane zostało przedstawienie teatralne pt. ,,Królewna Śnieżka i 7 Krasnoludków”, które bardzo spodobało się licznie zgromadzonej publiczności. Oprócz samego wykonania, duże wrażenie na widowni zrobiła pięknie przygotowana scenografia i kostiumy. Podziwianie seniorów w nietypowych rolach dało dużo radości zaproszonym gościom.

W trakcie pikniku odbył się konkurs plastyczny pn. ,,Moja rodzina”, w ramach którego powstało wiele ciekawych prac wykonanych wspólnie przez dzieci oraz ich rodziców.

Wiele emocji dostarczyły potyczki rodzinne, uczestnicy pikniku rywalizowali ze sobą w kilku konkurencjach, m. in. przelewaniu wody, przenoszeniu szyszek, przesiadki po okręgu czy biegu w trzyosobowych spodniach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także pozostałe atrakcje pikniku, takie jak: malowanie twarzy, mega bańki mydlane, kawiarenka i grill.

Na zakończenie pikniku przewidziany został występ iluzjonisty Moccino. Ciekawe widowisko zachwyciło nie tylko dzieci ale także dorosłych, zwłaszcza gdy w magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, a piłki same mnożyły w rękach.

Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego "Senior+" na lata 2015-2020.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages