Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Piknikowe popołudnie w Sampławie

2018-05-30 12:10:03 (ost. akt: 2018-05-30 12:13:37)

Autor zdjęcia: Organizatorzy/ OPS GL

W ubiegłą niedzielę, 27. maja, przed świetlicą wiejską w Sampławie odbył się piknik rodzinny w ramach Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny.

Wszystkich uczestników imprezy powitała Hanna Ewertowska - dyrektor Szkoły Podstawowej w Sampławie, Karolina Skręta–Śliwińska - sołtys wsi Sampława, prowadząca imprezę - Ewa Wodzicka oraz wychowawca świetlicy środowiskowej w Sampławie - Joanna Koszyńska.

Na wszystkich czekało wiele atrakcji, m.in.: kawiarenka z ciastem, kawą, herbatą i lodami oraz zapiekanki, bigos, stoisko grillowe oraz loteriada. Nie zabrakło także dmuchanych zjeżdżalni dla dzieci.

Dzieci z przedszkoli zaprezentowały się w pierwszej części imprezy śpiewając piosenki oraz mówiąc wierszyki. Następnie wystąpiły dzieci z klas I-III oraz uczniowie klas IV-VII i gimnazjum.

Odbyły się także liczne konkurencje z nagrodami, m.in.: mumia, malowanie paznokci tata mamusi, przeciąganie liny, picie przez dziurawą słomkę oraz wiele innych rodzinnych rywalizacji, które sprawiły wiele radości i uśmiechu na twarzy.
Były również zabawy integracyjne z maskotką oraz można było podziwiać panoramę Sampławy z wysięgnika strażackiego.

Uczestnikom imprezy czas umilał zespół muzyczny Maxel Live. W końcowej części pikniku zaprezentował się w tańcu Kacper Lasikowski oraz Grupa Teatralna ze świetlicy środowiskowej w Sampławie prezentując taniec z ogniem.

Organizatorzy bardzo dziękują za pomoc i wsparcie przy organizacji pikniku. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę rodziców, którzy aktywnie włączyli się w organizację wydarzenia oraz licznym sponsorom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie dodatkowych atrakcji.

Organizatorzy


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages