Sobota, 18 sierpnia 2018. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Znani jurorzy Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba zawitają nad Sandelę

2018-05-17 10:40:00 (ost. akt: 2018-05-17 10:57:40)

Autor zdjęcia: organizatorzy

Pod koniec czerwca w Lubawie odbędzie się druga edycja muzycznych warsztatów pn. "Soundela 2018". W tym roku uczestnicy spotkają się m.in. z Elżbietą Zapendowską i Adamem Sztabą.

Ubiegłoroczna "Soundela" spotkała się z dużym zainteresowaniem. Organizatorzy, czyli Lubawska Grupa Muzyków, Miejski Ośrodek Kultury i Urząd Miasta w Lubawie zapraszają do udziału w tegorocznej edycji. Nie zabraknie uzdolnionej, znanej Kadry Profesorskiej, a gościem specjalnym będzie... Adam Sztaba! Pan Adam to kompozytor, pianista, aranżer, dyrygent i producent muzyczny. Od 2011 do 2016r. był jurorem w programie muzycznym talent show "Must be the Music. Tylko muzyka".

W tym roku Lubawska Grupa Muzyków przygotowuje 3-dniową formułę z udziałem wspaniałych wykładowców i gości. Oprócz pracy w grupach tematycznych znalazła się przestrzeń na integrację, wymianę doświadczeń i wspólne muzykowanie uczestników. "Soundela 2018" odbędzie się od 25 do 27. czerwca (poniedziałek-środa) w Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie. Grupy warsztatowe i ich prowadzący to: gitara: Jacek Królik (Zawiadowca Artystyczny), wokal: Elżbieta Zapendowska, Monika Malec, perkusja: Maciej Gołyźniak (25-26.06), Wojciech Deręgowski (27.06), gitara basowa: Robert Szewczuga, instrumenty klawiszowe: Tomasz Kałwak, gość specjalny: Adam Sztaba (prelekcja w dn. 26.06). Udział w w warsztatach to koszt 230zł.

W dniach 25 i 26. czerwca w lubawskim zajeździe Wichrowe Wzgórze odbędzie się jam session z udziałem uczestników i wykładowców. Szczegóły dotyczące zapisów znajdziecie na stronie www.lubawskagrupamuzykow.pl/warsztaty-soundela-2018/ i na facebooku. W ubiegłym roku w warsztatach uczestniczyło wielu lokalnych muzyków, jak tych z różnych zakątków Polski.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages