Czwartek, 21 marca 2019. Imieniny Benedykta, Lubomiry, Lubomira

ORiSTO – fabryka mebli łazienkowych z przyszłością...

2018-05-16 14:30:00 (ost. akt: 2018-05-16 14:26:44) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: ORiSTO

W tym roku firma ORiSTO Sp. z o.o. znany na rynku lokalnym pracodawca, ale przede wszystkim w Polsce i za granicą producent wysokiej jakości mebli łazienkowych, obchodzi swoje 85 urodziny.

Wszystko zaczęło się w 1933 roku, kiedy to Teofil Ornowski, kołodziej rozpoczął pracę w swoim warsztacie w Tuszewie, wytwarzając pracą rąk własnych wozy konne, bryczki i sanie. Pomimo trudnych czasów i okoliczności historycznych, odniósł lokalny sukces, a swoje doświadczenie zawodowe i umiejętności przekazywał dorastającemu wówczas synowi Stanisławowi.

W latach 70-tych Stanisław Ornowski odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, zmienił profil warsztatu. W ramach usług wykonywał dla klientów drzwi, okna oraz schody. Historia koło zatoczyła po raz kolejny i tym razem u boku Stanisława jego syn Krzysztof uczył się fachu, zgodnie z tradycją rodziny Ornowskich.
W roku 1985 Krzysztof przejął po ojcu mały zakład. Od tego czasu ORiSTO pracuje na swój obecny kształt i rozmiar. Wyczucie potrzeb rynkowych oraz przedsiębiorczość kolejnego z mężczyzn rodziny Ornowskich pozwala obrać dzisiejszy kierunek produkcji i przyczynić się do obecnego sukcesu. Dzisiaj serce ORiSTO – produkcja oraz większość działów wspierających mieści się w Montowie.

Obecnie firma zatrudnia ponad 300 osób. Pracują tu całe rodziny i pokolenia, kobiety i mężczyźni. W ramach praktyk zawodowych mistrzowie fachu przyuczają najmłodsze pokolenia do zawodów stolarza, operatora maszyn stolarskich jak i mechaników-monterów maszyn i urządzeń.

Dobre relacje oraz tradycje rzemieślnicze były podwaliną powstania ORiSTO. Obecnie są to podstawy współpracy na wielu płaszczyznach z Klientami, Kontrahentami, ale też wewnątrz firmy. Wartości, które są tu szczególnie ważne to odpowiedzialność, szczerość, ale przede wszystkim szacunek do pracy i drugiego człowieka.

Obecnie ORiSTO Sp. z o.o. jest jednym z trzech największych producentów mebli łazienkowych w Polsce. Misją firmy jest dostarczanie najwyższej jakości mebli, dlatego jakość jest jedną z najważniejszych wartości w firmie. Dzisiaj do pracy przyłączyło się kolejne, czwarte już z rzędu pokolenie rodziny Ornowskich, które aktywnie włącza się do działania.

ORiSTO – ROZWIJA SIĘ DLA KLIENTÓW

Zapotrzebowanie na rynku na produkty ORiSTO wzrasta bardzo dynamicznie.
Ażeby sprostać oczekiwaniom, Fabryka Mebli ORiSTO podjęła decyzję o wzroście zatrudnienia.

Obecnie toczą się procesy rekrutacyjne na wiele stanowisk, między innymi:

• LAKIERNIK
• MONTER
• MAGAZYNIER

Co zrobić, żeby zacząć przygodę zawodową w ORiSTO?:

1. Wyślij do nas swoje CV – drogą internetową na adres e-mail: praca@oristo.pl lub przynieś je osobiście i wrzuć do skrzynki CV na portierni w Montowie.
2. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zatrudnienia u nas? Zadzwoń, chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Numer telefonu do Działu HR: +48 56 472 95 21

http://www.oristo.pl/praca/
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages