Sobota, 18 sierpnia 2018. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Każdy może pomóc małej Nadii. Wystarczy tylko wziąć udział w Treningu Charytatywnym!

2018-05-15 11:00:00 (ost. akt: 2018-05-15 10:50:00)

Autor zdjęcia: archiwum GO

Lubawa Kocha Biegać po raz trzeci już organizuje Trening Charytatywny, podczas którego zbierane bedą pieniądze na leczenie chorego dziecka. Podczas zbliżającej się imprezy będzie można wesprzeć Nadię Dobiesz z Lubawy.

Już dziś organizatorzy zapraszają wszystkich ludzi dobrego serca na III Trening Charytatywny z Lubawa Kocha Biegać, który odbędzie się 2. czerwca o godz. 15.00 na stadionie OSiR w Lubawie.

— Tym razem wraz z mieszkańcami Lubawy i okolic – pragniemy pomóc małej Nadii Dobiesz. Nadia to 3 letnia mieszkanka Lubawy, która niedawno przeszła przeszczep wątroby. Po ciężkich przeżyciach potrzebuje ciągłej rehabilitacji oraz kosztownych leków. Naszym wspólnym celem jest zebranie funduszy, aby przyśpieszyć leczenie Nadii. Liczymy na Waszą obecność! Zapraszamy miłośników biegania, rowerzystów oraz wielbicieli nordic walking. Również dla dzieci krótkie odcinki biegu na płycie stadionu. Czeka na Was wiele atrakcji, loteria fantowa oraz ognisko i ciepły posiłek po biegu — czytamy na facebookowym profilu LKB.

Trasa biegu będzie liczyć 5 km na pętli OSIR Lubawa – kierunek FIJEWO – meta OSIR Lubawa. W treningu może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, musi jednak podpisać oświadczenie, że bierze udział w treningu na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do posiadania pisemnego pozwolenia na udział w biegu podpisanego przez prawnego opiekuna. Wpisowe wynosić będzie 10 zł lub więcej, według uznania.

Uczestnicy po biegu zostaną poczęstowani zupą i kiełbaskami z grilla. Organizatorzy, zgodnie z regulaminem, informują ponadto, że trening ma charakter koleżeński i tylko w takiej formie należy go postrzegać. W przypadku osób poniżej 16- tego roku życia konieczne będzie przybycie wraz z osobą dorosłą - rodzicem bądź opiekunem prawnym. W czasie imprezy odbędzie się też loteria fantowa, z której dochód zostanie również przekazany na leczenie dziewczynki.

Otwórzcie serca i przybywajcie na III Charytatywny Trening! Zaprasza mała Nadia oraz cała biegowa ekipa z Lubawa Kocha Biegać. Warto udowodnić, że 5 km to nie przeszkoda, by pomagać!

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages