środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Ponad 200 mieszkanek gminy Lubawa spotkało się na Forum Aktywnych Kobiet

2018-04-13 11:52:37 (ost. akt: 2018-04-13 12:37:32)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

Po raz drugi Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa wraz z Urzędem Gminy Lubawa, zorganizował Forum Aktywnych Kobiet. W tym roku spotkanie integracyjne mieszkanek gminy odbyło się w Zielonym Zakątku w Lubstynku.

II Forum Aktywnych Kobiet to wydarzenie o charakterze integracyjnym, promujące kobiety przedsiębiorcze, aktywne i działające społecznie w różnych grupach aktywizacyjnych.

Forum było inicjatywą dwudniową. W środę, 11. kwietnia mieszkanki gminy uczestniczyły w warsztatach pieczenia chleba i wyrobów cukierniczych w swoich miejscowościach, a w czwartek, 12. kwietnia ponad 200 kobiet wzięło udział w imprezie integracyjnej w Zielonym Zakątku w Lubstynku.

W wydarzeniu uczestniczyły panie z Klubów Seniora, Kół Gospodyń Wiejskich, panie sołtyski i radne, liderki społeczne, przedstawicielki organizacji pozarządowych m.in. OSP i grup nieformalnych. W części artystycznej uczestniczki obejrzały występy: zespołu Rakowianki i Kabaretu Zgrana Paka z Rakowic, wokalistki i instrumentalistki - Anny Broda oraz wysłuchały wykładu ks. dziekana Marcina Staniszewskiego o roli kobiet w walce o polską niepodległość.

Po występach, oficjalnych przemówieniach, poczęstunku panie wspólnie bawiły się na parkiecie.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages