środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Hit wśród gwiazd - trening EMS dostępny już w Lubawie! Odwiedź Studio Fit Factor EMS przy ul. Kupnera!

2018-04-10 14:49:14 (ost. akt: 2018-04-10 15:14:51) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Gabriela Głażewska-Dudek

Jeśli marzysz o pięknej sylwetce na lato? To najwyższy czas ,żeby podjąć działania. Nie ma co wpadać w panikę, tylko trzeba zabrać się za siebie! Z pewnością pomoże w tym nowo otwarte Studio Fit Factor EMS w Lubawie!

Zgrabne i piękne ciało to racjonalne odżywianie, odpowiednia pielęgnacja i oczywiście dobrze dobrany trening, to podstawa.

Od jakiegoś czasu na naszym lokalnym rynku mamy absolutną nowość i hit wśród gwiazd - Trenig EMS, który zapewni Wam nowo otwarte Studio Fit Factor EMS przy ul. Kupnera (Przychodnia nad Jesionką) w Lubawie.


Czym jest EMS? Trening EMS pobudza do pracy mięśnie poprzez ich elektrostymulację. Dzięki tej nowoczesnej technologii odchudzanie nie musi być okupione hektolitrami potu, a budowa masy mięśniowej jest prawie bezbolesna. Podczas 20-minutowego treningu EMS osobisty trener personalny dopasowuje każdorazowo intensywność ćwiczeń do indywidualnych celów i potrzeb klientów.


Główną zaletą treningu EMS jest zwiększona wydajność treningowa. Taka metoda ćwiczeń pozwala na lepszą regenerację mięśni, przyśpiesza osiąganie efektów i oszczędza czas spędzany na siłowni. W trakcie treningu stymulowane są m.in. mięśnie brzucha, klatki piersiowej, pośladków, grzbietu, odcinka lędźwiowego, pleców,ud oraz przedramion i łydek. Trening EMS to idealny kompromis pomiędzy aktywnością sportową, a wyzwaniami dnia codziennego!
Fit Factor EMS swoje usługi dedykuje zarówno tym trenującym już na tradycyjnych siłowniach, jak i osób które do tej pory ze sportem nie miały wiele wspólnego. Fit Factor EMS w swej ofercie ma również:
masaże, czyli terapię i profilaktykę bólu kręgosłupa przy użyciu maty masującej EMS (gratis tlenoterapia),
wibroterapię – leczenie i wzmacnianie organizmu z pomocą wibracji na platformie wibracyjnej Sonix.

Studio Fit Factor EMS to maksymalne rezultaty w minimalnym czasie!
Zapisz się już dziś, zadzwoń: 601 639 643 lub 693 332 440.

Szczegóły na stronie: www.studioems.pl.

Studio czynne od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-20:00.
Jeżeli pasują Ci inne godziny, zadzwoń: 601 639 643 lub 693 332 440!
ul. Kupnera 68, Lubawa 14-260 
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages