Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Zapraszają na spektakl "Dwie połówki pomarańczy"

2018-03-11 12:00:00 (ost. akt: 2018-03-09 10:42:32)

W niedzielę, 18. marca o godz. 19. w Miejskim Ośrodku Kultury obędzie się spektakl pt. "Dwie połówki pomarańczy" w aktorskiej obsadzie. Wystąpią: Jarosław Boberek, Aneta Zając, Grażyna Zielińska i Cynthia Kaszyńska.

"Dwie połówki pomarańczy" - jak czytamy na stronie spektaklu - to prawdopodobnie najśmieszniejsza komedia romantyczna dla dorosłych! Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana, by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach.

W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego. To nie jest grzeczne przedstawienie! W nim nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku - wręcz odwrotnie. A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki? Dla wielkiej miłości zrobi się … wszystko. Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych! W Lubawie wystąpią: Jarosław Boberek, Aneta Zając, Grażyna Zielińska, Cynthia Kaszyńska.

Więcej informacji na stronach www.dwiepolowkipomaranczy.pl, www.facebook.com/dwiepolowkipomaranczy.

Bilety indywidualne do nabycia za pośrednictwem www.impulsiveart.kupbilecik.pl lub w kasie MOK Lubawa (w godz. 8:00-15:00- tel. 89 645 26 68). Cena biletu to 70 zł 
Bilety grupowe oraz informacja odnośnie spektaklu tel. 570 666 140.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages